Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség: az...

Terhességi cukorbetegség: az normális ha irtó éhes maradok a diétát tartva?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Zöldségeket ehetsz bármikor. Uborka, paprika, sovány túró. Nekem ezek sokat segítettek. Néha 1-2 szem Korpovit keksztől sem dől be a vércukrod. Éhezni nem szabad.


A diétát biztosan jól számolod? Kértél dietetikustól tanácsot? Sok ponton lehet vele hibázni.

2017. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma van az első napom, lehet rosszul számoltam... De kb. azokat ettem amit a kapott tájékoztatón javasolnak, kivéve az ebédet. Majd csak belerázódok...
2017. aug. 3. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, én sosem éheztem.

Ha leírod, hogy miből mennyit ettél, tudok segíteni, hogy hol hibázol.

2017. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem ettem annyit azelőtt,mint a diéta alatt. Amit én nem számoltam az a tojás,sajtok, virsli,felvágott. Csináltam egy hatalmas tálat főtt tojásból,sajtból,sonkából hozzá annyi zöldség ami egy uzsi szénhidráttartalma és alig bírtam legyűrni.
2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet a baj, hogy nem vagyok egy nagy húsimádó, világéletemben kenyérrel laktam jól. Most abból visszavettem és nekem fura ilyen töményen enni a húsokat, sajtokat vagy akár a zöldségeket magában.
2017. aug. 4. 07:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,terhesen még annyira sem kívántam a húsokat,de e 1-2 hét alatt megszoktam. Úgy és olyan husit csináltam amit szeretek,pl.imádom a csípős csirkeszárnyakat,sütőzacsiba befűszerezve beledobáltam,mellé barna risz és zöldség,bőven jóllaktam. Ha körülnézel neten is sok receptet,mintaétrendet találsz. És persze gondolj arra,hogy a babádért teszed,én mindig erre gondoltam ha épp elcsábulni készültem, Karácsony volt és se bejgli,se szaloncukor,se süti,de kibírtam 😊
2017. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem kívánok édességet. A fehér kenyér azért jöhetne.
2017. aug. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!