Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a testalk...

Szerintetek normális a testalkatom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szerintem duci ,diabéteszes vagyok(kezdődő cukorbetegség)

Méreteim:

Magasság: 171 cm

Súly:55,6 kg

Derék bőség: 75 cm

Comb bőség: 52 - 52 cm (közepén ahol a legvastagabb)

mell bőség: 83 cm

fenék bőség:87 cm(középen)

Láb hosszúság:

comb: 39 cm(térdig)

lábszár: 49 cm (térdel együtt bokáig)



tudtok valami olyan diétát és/vagy edzésmódot amitől CSAk derekamról és meg le az a "pár" cm(mert lassan a bordáim is kilátszanak és azt nem szeretném)



2014. jún. 15. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi diétába ne kezdj! Csináld azt, amit a dietetikus előírt! Nem véletlenül mondják, hogy a diabós életmód az egészséges életmód.

Mellesleg miből gondolod, hogy a 171 centidhez az 55 kiló az "duci" egyáltalán nem az. Sőt, erre még hízni kéne.

Csinálj sajáttestsúlyos erősítő gyakorlatokat.

2014. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Szegény 13 éves. Ha a tanulásra fektetnél ekkora hangsúlyt lehet hogy nem lennél ilyen hülye kislány.
2014. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sportolnod kéne, nem fogyókúrázni
2014. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Szegény 13 éves. Ha a tanulásra fektetnél ekkora hangsúlyt lehet hogy nem lennél ilyen hülye kislány."


Mire akartál célozni? Kitűnő lett a bizim ráadásul most megyek 8.ba


A többieknek nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítenek!! :)

2014. jún. 15. 11:23
 5/6 anonim válasza:

Csak a derekadból nem tudsz fogyni.

Sportolj, és edd azt, amit az orvos mond. Nem vagy messze sem duci, bár a 75-ös derékbőség nem kevés, de ilyen az alkatod.

2014. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mire akartál célozni?"


Sejtem, mire akart. Nyilván arra, hogy 13 évesen messze vagy még a felnőttkortól, s így a nőies alaktól is, valószínűleg azért olyan a derekad, amilyen. Majd ha fejlődsz egy kicsit, akkor változnak az arányaid.


Egyébként helyi fogyás nincs. Nem lehet csak derékról faragni, máshonnan meg nagyon nem is kéne, mert így is elég vékony vagy.

2014. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!