Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok. Jövő kedden...

12 hetes vagyok. Jövő kedden megyek az ekkor szokásos uh-ra. Mennyi ideig tart a vizsgálat? És miket néznek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 23. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha a várakozáast nem számítjuk, néhány perc, talán 5. Megnézik a méh tágulását, a megtapadt méhlepényt és helyét és a pinduri szivet. Felejthetetlen élmény!
2007. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizti kapsz majd olyan jó adatokat, amiket itt is szoktak kérdezni. Biztos lesz egy hüvelyi vizsgálat-4 legalább kell a terhesség alatt-, és az uh, ahol megnézik, a picid rendben van-e. Megmérik a fejét, hosszát, nyakiredőjét.Meghallgathatod a szívhangját is.-)

Én jövő csütörtökön megyek , és izgulok, már nagyon látni szeretném:-) Utojára még 5 hetes pötty korában láttam:)

2007. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
itt csak ultrahang van ami pár percet vesz igénybe. semmi mást se csinálnak.
2007. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!