Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ezért váltanátok orvost?...

Ti ezért váltanátok orvost? Egyáltalán lehetséges 27 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja nem tudom elérni az orvosomat. Nem veszi a telefont és vissza sem hív. Eléggé fontos lett volna, hogy elérjem, de nem sikerült. Végül bementem a kórházba a problémámmal egy ügyeletben lévő orvoshoz, aki azzal kezdte, hogy kihez járok terhesgondozásra, hogy nem őt kerestem. Mondtam, hogy itt dolgozik ő is, ebben a kórházban, igaz én magánba járok hozzá, nem tudtam elérni és megkérdezni, hogy mikor van bent ő, hogy megvizsgáljon. Magánrendelése heti egy alkalommal van, addig pedig nem akartam várni. Erre közli az orvos, hogy az én orvosom 1 hónapja nem dolgozik ebben a kórházban. Én mondom, de, mert itt fogok nála szülni. Erre ő, itt biztos nem. Teljesen lesokkolt a dolog. Másfél hónapja találkoztam vele, mert a legutóbbi terhesgondozáson szabadság miatt helyettesítették és nem mondta, hogy máshol kell majd szülnöm. A kórház a szomszéd utcában van, örültem, hogy épp olyan orvost találtam, aki majd közel van.

Őszintén szólva ez a két dolog most eléggé kiakasztott, a bizalmam rendesen megingott benne.

Ti mit tennétek?


2017. júl. 24. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem beszéltél a dokiddal, nem tudhatod, hogy mi van.

Én speciel ragaszkodom az orvosomhoz, ha úgy léene, mennék utána másik kórházba is.

Az, hogy 1 hónapja nem dolgozik, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy máshol van... lehet, hogy olyan baj van, aminél nem az volt az elsődleges, hogy kiértesítség a betegeket, kismamákat.

Az én dokim speciel másfél évre tűnt el a kórházból. Oké, nem voltem terhes, de másért bekerültem az osztályra és ott szembesültem vele, hogy már 2 hónapja nem dolgozik. És még nem dolgozott utána másfél évig.

Nem volt róla publikus infó, nem lehetett elérni a mobilján sem. Persze pletykák kerengtek, és sajnos igazak voltak.


Szóval nyilván téged sürget az idő, így kell másik orvost találnod, hacsak nem elégszel meg az ügyeletessel... de én meghallgatnám a másik oldalt is ;)

2017. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem keresnék mást, én sem lennék túl nagy bizalommal feléa továbbiakban. Ahol én szülök ott a 20-25. hét körülig tudnak szülést vállalni, ezért siess.

Én végignéztem a szülészeten is dolgozó dokik sorát a választott intézményben, rájuk gugliztam és így választottam dokit. Vagy szülsz ügyeletben, vagy csak szülésznőt fogadsz ha nem találsz orvost.

2017. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!