Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ezért váltanátok orvost?...

Ti ezért váltanátok orvost? Egyáltalán lehetséges 27 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja nem tudom elérni az orvosomat. Nem veszi a telefont és vissza sem hív. Eléggé fontos lett volna, hogy elérjem, de nem sikerült. Végül bementem a kórházba a problémámmal egy ügyeletben lévő orvoshoz, aki azzal kezdte, hogy kihez járok terhesgondozásra, hogy nem őt kerestem. Mondtam, hogy itt dolgozik ő is, ebben a kórházban, igaz én magánba járok hozzá, nem tudtam elérni és megkérdezni, hogy mikor van bent ő, hogy megvizsgáljon. Magánrendelése heti egy alkalommal van, addig pedig nem akartam várni. Erre közli az orvos, hogy az én orvosom 1 hónapja nem dolgozik ebben a kórházban. Én mondom, de, mert itt fogok nála szülni. Erre ő, itt biztos nem. Teljesen lesokkolt a dolog. Másfél hónapja találkoztam vele, mert a legutóbbi terhesgondozáson szabadság miatt helyettesítették és nem mondta, hogy máshol kell majd szülnöm. A kórház a szomszéd utcában van, örültem, hogy épp olyan orvost találtam, aki majd közel van.

Őszintén szólva ez a két dolog most eléggé kiakasztott, a bizalmam rendesen megingott benne.

Ti mit tennétek?


2017. júl. 24. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék másik orvost ott. Közben pedig keresném őt is, hogy elmondja, mi a helyzet.
2017. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Keresnek mast, persze olyat aki nem olyan nepszeru. Mert a legtobb tele van es ilyenkor kevés vállal!

Eleg gáz ez a szitu😣😣

2017. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz! Sajnálom!

Egyértelműen váltanék orvost. Számomra megbízhatatlan...

Emelett én biztos h még csak nem is értesíteném őt. Ha 3 napig elsem lehet érni....

2017. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tuti keresnék másikat.
2017. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Gondolkodás nélkül keresnék mást.

De őt nem keresném többet, mert nem tenné zsebre, amit kapna.

2017. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Véletlenül nem Tatabánya és Ferencz doktor?
2017. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, Jahn Ferenc Kórház, Budapest.
2017. júl. 24. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha még valahonnan elő is tudnám keríteni, akkor sem bíznék meg benne többet. A bizalom nagyon törékeny dolog. Mi van, ha a 37. héten teszi majd meg ugyanezt, hogy újra elérhetetlen lesz? Azért fogadtad fel, hogy ott legyen, ha baj van, nem pedig azért, mert kedveled a kutató expedíciókat. Ha magánéleti baja van, amiért nem tud tovább vállalni, legalább annyi lehetett volna benne, hogy felhív.


Én mindenképpen új orvost keresnék. Utánanéznék neten, kik dolgoznak az adott kórházban, hátha vannak oldalak, fórumok, ahol értékelik is őket, vagy van másoknak személyes tapasztalata róluk. Ha nincs, akkor kérdezősködnék az adott kórházban.


Remélem sikerül olyat találni, aki nem szívódik fel.

2017. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam 2 éve, csak én a 31. héten. Dokim eltűnt június legelején és már senki sem vállalt el, de nagyon kedvesek és megértőek voltak velem a terhesgondozóban és a szülés alatt is. Végül ügyeletesnél szültem augusztusban és nagyon nagy szerencsém volt. A fogadott doki a szülés utáni nap jött be. Hát mosolyogtam és mondtam neki, hogy nélküle is megoldottam, kár lett volna kifizetni azt a rengeteg pénzt. Mosolygott egyet ő is, és elment. Azóta nem láttuk egymást.
2017. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kénytelen leszel orvost váltani. Nyilván kirúgták és azért nem veszi fel a telefont. Én más orvossal jártam így, nem nődokival.
2017. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!