Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt igy a Gravida...

Más is járt igy a Gravida vitaminnal?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem szedni,de mikor bevettem utána kb 5percre minden visszajött.:(Mit lehet tenni váltsak vitamint vagy ikor szedjem,hogy ne hányjak töle?Ja és most akkor vegyek be mégegyet vagy ne?
2010. máj. 19. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanez volt!!!!Ebéd vagy vacsora után vedd be sok folyadékkal és semmi baj nem lesz remélhetőleg!!!Nekem így nagyon bevált,mert az Elevittől Nekem székrekedésem lett!!!Üdv:32 heteske
2010. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Először nekem is nagyon hányingerem lett tőle, de aztán a védőnő mondta, hogy ne reggel, hanem este vegyem be vacsi után lefekvés előtt. Azóta semmi problémám nincsen vele. 23h km
2010. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én módszerem: reggel soha, csakis evés után, és bő folyadékkal. Ha nem így csináltam, mindig kihánytam én is. Persze később már nem okoz gondot.
2010. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem nem volt tőle hányingerem,viszont iszonyú szorulást okozott!Aztán váltottam Elevitre és azóta semmi gondom.
2010. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam, mint te. Nekem azt mondta a doki, hogy ne kínozzam a szervezetem, ha nem akarja. Így maradt a Magnézium, a vas és az E-vitamin. Ezeket szedem minden nap és nem szedek kismama vitamint. Az eredményeim jók és úgy tűnik, hogy a baba is szépen fejlődik. 26 hkm
2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!