Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egypetéjű ikrek, akkor az...

Ha egypetéjű ikrek, akkor az még az 5. héten nem látszik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg látszani kellene!!!Mert csak egy petezsák van tudomásom szerint!!!DE 5.héten még nincs szívhang,így azt,hogy egypetéjü ikrek csak akkor tudják megmondani,ha már 2 szívhang van egy petezsákban!!!Ha 2 petezsák van ,Én úgy tudom,hogy az 2 petéjű!!!De azért amit írtam ne vedd kezpénznek,de Én valami ilyenre emlékszem!!!
2010. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom hogy egypetéjűeknél vagy 1 a méhlepény(nekem így volt) vagy közös a magzatburok vagy mindkettő.Az 5. héten ezt még nem látják,nálam legalábbis így volt.Amúgy gratula!
2010. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen egy petezsák látszódott, még nem volt benne semmi. 8 hetesen mondták hogy egypetéjű ikrek. Ha két petezsák van, akkor kétpetéjűek. Ha egy akkor egypetéjűek. Ha kétpetéjűek, akkor van külön-külön méhlepényük, burkuk, egypetéjűeknél is lehet ugyanez, de lehet egy lepény is, és közös burokban is lehetnek. Ha az elején nem állapítják meg, akkor lehet hogy csak a szülés után a vérből tudják megmondani, hogy egy-, vagy kétpetéjűek.
2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!