Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülőszobára mit pakoltok...

A szülőszobára mit pakoltok külön be a csomagba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon szombat hajnalban kerültem be a szülőszobára, és csak vasárnap délután szültem meg. Ez idő alatt összesen csak egy tányér levest adtak. Meg is haltam volna, ha nincs dugi csokim. (A telefonom meg lemerült volna, ha nincs ott a töltőm.)


De bevallom őszintén: onnantól kezdve, hogy beindultak az igazi fájások, semmi kedvem nem volt enni...

2010. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a kisfiamat Budapesten a Szent IStvánban szültem.Amire igazán szükségem volt az irataim, terhes kiskönyv és a leletek.Egy üveg szénsavmentes víz egy kiskeszk, meg csoki.Egy háloing amibe átöltöztem, de van ahol adnak korházit, egy papucs, egy köntös.Igazából nekem ennyi volt aminek hasznát vettem.Most csomagolok majd külön egy táskát a szülőszobára ha engednek rendesen szülni amibe ezeket fogom berakni, mondjuk még a tisztasági betét nem hülyeség.Én minden mást akórházi csomagba fogok berakni, amit majd csak akkor hoz már fel a férjem a kocsiból, ha át visznek a kórterembe. :)

Igazából ha elmegy a magzatvíz és úgy indultok, még bőven lesz időd otthon lefürdeni gyorsan.Ha meg a fájások jönnek, akkor is szokták ajánlani hogy amíg ritkán jönnek,vagy rendszertelenül ülj be egy kád meleg vízbe, vagy állj be a meleg zuhany alá, mert ha elmulnak nem kell menni a kórházba, ha meg sürüsödnek akkor meg gyorsan felöltözöl és irány a kórház.

Remélem tudtam segíteni! :)

24h kismami

2010. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

18:16-os

Ja és tényleg ha megakarjátok örökíteni a szülést, meghát majd a babát amikor megszületik akkor fényképező, meg kamera.Nálunk császár lett a vége szóval a kamerának nem vettük hasznát.Főleg mivel én nem akartam hogy magát a vajudást felvegye,csak az első pillanatait a babának.

:)

2010. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!