Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobára külön be pakoltok...

Szülőszobára külön be pakoltok egy másik táskába?

Figyelt kérdés
van valami speciális cucc, amit a szülőszobára külön visztek magatokkal, vagy viszitek egyben a kórházi csomaggal? tudom hogy jó a külön (fürdő) papucs, egy hálóing, törölközők, köntös, ásványvíz... kell még valami oda? és ezeket külön pakoljátok?
2010. jan. 12. 18:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat "bepakoltok" :)
2010. jan. 12. 18:27
 2/12 anonim ***** válasza:

Pakoltam én mindkétszer, de nem vihettem be. Vizet? Inni nem szabadott a vajúdás alatt.

Még szőlőcukrot sem engedtek szopogatni.

A köntös kell, papucs, törölköző.

Wc-papír, tusfürdő, telefon egy neszeszerbe.

Másra nem lesz szükséged.

Szép szülést!

2010. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlatos külön pakolni, arra az esetre ha sürgősen, éjszaka kell menni, de egyébként is könnyebb lesz ha van külön egy kis csomi azokkal a cuccokkal amiket leírtál, még rakhatsz bele szőlőcukrot, papírzsepit, fényképezőgépet, hajgumit.
2010. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én ezeket egy külön zacskóba pakoltam,úgy gondolom így könnyebb lesz-nem kell keresgélni a táskában.Az én szülőszobai listámon (amit a kórházban adtak) van még bugyi,zokni,betét és a babónak egy pelus is pluszba.Illetve ha akarsz zenét hallgatni-CD,fényképezőgép...Oh,és nálunk két hálóing kell(egy használtabb és egy elölgombos-gondolom nem adnak szüléshez külön,bár ezt nem kérdeztem meg).
2010. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megittam 2,5 liter vizet a vajúdás alatt, anélkül nem is bírtam volna ki, a szülésznő töltötte újra az üvegem. És a szőlőcukor is jól jött nagyon.
2010. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érdekes én ihattam,vigyél is be vagy 2litert:)amiket irtál azon kivül telefon.
2010. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én mindent bevihettem a szülőszobára. Onnan meg szülés után a férjem vitte le az osztályra.

Vizet vigyél, mert szülés után még szomjasabb leszel, mint vajúdás közben.

2010. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vizet azért nem szokták engedni, mert ha közben mégis császár lesz, akkor nem jó előtte inni. Persze jó, ha van, akkor azért lehet párat kortyolni.

Én is úgy pakoltam, hogy a kórházi táskámba felülre külön zacskóba tettem azt, ami a szülőszobára kell, így nem kell az egészet feltúrni.

Ez nálunk: törölközö, tudfürdő, wc papír, kis palack víz, szőlőcukor.

Meg persze a csomag tetején a hálóing, papucs.

2010. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kórházanként változó!
2010. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen és jól tettem.

köntös, ásv.víz, gumipapucs, köntös, papírzsepi, telefon, fényképező, pénztárca, zokni, törölköző, wc papír, tusfürdő, orvosi paPÍROK, IRATOK.

2010. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!