Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobára külön be pakoltok...

Szülőszobára külön be pakoltok egy másik táskába?

Figyelt kérdés
van valami speciális cucc, amit a szülőszobára külön visztek magatokkal, vagy viszitek egyben a kórházi csomaggal? tudom hogy jó a külön (fürdő) papucs, egy hálóing, törölközők, köntös, ásványvíz... kell még valami oda? és ezeket külön pakoljátok?
2010. jan. 12. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A szőlőcukor nagyon jó ötlet! Nekem már a szülőszobában jutott eszembe, úgy hozták be! Nagyon jó volt! Vízet is ihattam apró kortyokat!

De ez tényleg kórházanként más. Kérdezd meg úgy hogy azt is megírod hol fogsz szülni!

Boldog babavárást

2010. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy inkább legyen nálad a fent felsoroltakból, mintsem kellene, de nincs.

Szép szülést!

2010. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!