Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után pár hónappal...

LN09 kérdése:

Császár után pár hónappal ismét terhesség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

27. héten sűrgősségi császárral szültem két babát. A 23. héttől toxémiás lettem, és muszáj volt meginditani a szülést. A bábák pár napot éltek, nagyon picik voltak.

Az orvosom azt mondta, ha lelkileg valamennyire túlteszem magam a dolgon próbálkozzunk újra.

Ma voltam endokrinológusnál és elmeséltem neki, hogy mi történt. Azt mondta használjam ki a szülés utáni hormonváltozást és próbálkozzunk.

Ledöbbentem mivel még csak 6 hét telt el szülés óta. Kérdeztem tőle, hogy de hát császár után egy évet min. várni kell. Az orvos azt mondta mire szülni fogok majdnem eltelik egy év, és heg addigra ugyis meggyógyul.


Szóval a kérdésem: Ti mit csinálnátok a helyemben? Bevállalnátok? Félek, hogy túl korai, bár egy docenc hülyeséget nem mond. Attól, hogy előjön a toxémia pedig mégannyira félek.


2010. máj. 18. 11:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta eltelt egy pár év. Mi történt veled? Van már babád? Hogy vagy?
2015. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!