Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen strandolni?

Lehet terhesen strandolni?

Figyelt kérdés
Volt aki strandolt?
2010. máj. 18. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki... Mégis miért ne lehetne?

Én strandoltam.

2010. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem mertem. Féltem, hogy elkapok valami fertőzést.
2010. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

[link]


Szerintem a Canesten-es megoldás nagyon jó D

2010. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én most 22 hetes vagyok, de idén nyáron ki fogom hagyni.A medencékbe semmiképp nem megyek be.Úgy vagyok vele, hogy a terhesség előtt is érzékeny voltam az ilyen közös dolgokra ( 1 uszoda=1 gomba fertőzés), és most nem hiányzik semmilyen gyulladás, fertőzés.Nem akarok hazavinni a gyerekemnek semmit.Arról nem is beszélve, hogy hányan végzik el benne az ügyes-bajos dolgukat.Nagyon szeretek strandolni, de most nem fogok.Kibírok ennyi áldozatot.Meg a kismamák hamarabb is leégnek, akár az árnyékban is.Eddig minden nyáron voltunk valahol, most nem megyünk.Egyszer ki lehet bírni.Egyébként a medencéket az orvosok sem javasolják.Ha strandolni akarsz, akkor inkább a Balaton, vagy tavak, folyók.De ezt neked kell eldöntened.
2010. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Persze a fertőszések miatt van némi rizikó, de az ugyanúgy ott van, ha nem vagy terhes akkor is. Elég kevés fertőzés van, amitől mindkettőtöknek félnetek kell, 99%, hogy nem üt be.

A pocak meg már szinte divat...

2010. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen voltam. Soha semmit sem szedtem össze. Amúgy minden nap úsztam a 7. hónap végéig.
2010. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dunában fürödtem 7 hónaposan. Naaaagyon hideg volt, de jól esett! :o) (Olyan helyen, ahol lehet persze...)
2010. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is strandoltam mindhárom terhesség alatt, de össze is szedtem egy alkalommal egy gombás fertőzést. Nem is voltak nekem ezek a strandolások önfeledtek, ahogy visszaemlékszem. Én is nagyon tartok a fertőzésektől...
2010. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A strandolással azért kell vigyázni, mert fertőzést szedhetsz össze. Ez pedig a koraszülések leggyakoribb okozója. Ha úszni szeretnél akkor inkább a hidegebb vizű uszodákat ajánlom, még jobb az olyan hely ahol babaúszást is tartanak, mert ott még jobban vigyáznak a víz minőségére.
2010. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

6 hónapos terhes voltam, s volt 3x hüvelygyulladásom, pedig, még itthon sem ülök rá a wc-re, zuhanyzok, ügyelek a higiéniára azt mégis...

Szóval inkább kihagyom , ne hogy újra gyulladásom legyen.Ennyit megér!

Jó babavárást!

2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!