Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kislány a pocaklakó,...

Akinek kislány a pocaklakó, milyen tüneteid voltak a terhességed elején?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem eleinte gyomorgégésem volt nagyon, no és a sűrű vécére járás szinte ez első naptól kezdve. hányingerem nem volt, émelygésem is talán egyszer. egyébként semmi extra. ja, és az arcom, az állam tele volt pattanással, meg a hátam, vállam.
2010. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6-11. héten alig éltem, minden kijött sajnos, még a terhesvitamin is. Egyedül a Sport csokit tudtam megenni.

12.héttől pedig a gyümölcsöket kívántam nagyon, fagyasztott eper, málna, meggy. Most vagyok 36 hetes, a gyümölcsöket most is kívánom nagyon, szőlő, alma, dinnye.

Terhesség előtt mitesszeres volt az arcom időnként, ez a terhesség 20.hetétől teljesen elmúlt.

2010. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia.első terhességemnél csak csípős és savanyúakat ettem.most a lányom 4 éves,most 13 hetes terhes vagyok,de megint lányt szeretnék.nagyjából megvannak ezek a tünetek megint:)
2010. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!