Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van, hogy 3 napja...

Mitől van, hogy 3 napja vérzek 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és senki nemtudja mitől van ez? !Semmin nemfáj, Honnantudom, hogy él-e a babám?
2007. nov. 22. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Onnan tudhatod,hogy elmész az orvoshoz,ö csinál egyuh-t,és meglátni,hogy lüktet-e a kis szíve?

Reme´lem,hogy nem lessz semi gond.Pihenj sokat.

31hetes kismama.

2007. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahang! Lehet menzesz is, szeretkezéskor kicsit megsérülhet a méhszáj, ... Vigyázz magatokra, nem lesz baj!
2007. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem fájsz, szerintem nincs baj. Ha egyébként ilyenkor szoktál menstruálni előfordulhat, hogy ez olyasmi... Azonban én a helyedben elmennék az orvosomhoz, hogy megnyugodjak! Ő biztosabbat tud mondani, mint mi!

Grat a babához!

Üdv.: 12 hetes kismami

2007. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp doki, mert ez lehet probléma is, de ugyanakkor azt is jelentheti, amit már előttem is leírtak, hogy egyszerűen menstruálsz közben...
2007. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én 3 napja vérznék,már tegnapelőtt orvoshoz mentem volna...
2007. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy vérzel vagy csak vérezgetsz?! Én hét hetesen vérezgettem. Miután észrevettem 1 óra múlva már az orvosnál voltam. Sok kismamánál előfordul. A biztonság kedvéér kaptam hüvelykúpot. Ha nem görcsölsz nem lehet nagy baj, de menj dokohoz!!! 18 hetes kismama
2007. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna előfordult már görcs nélküli vetélés is, de ne ez legyen. Az tuti, hogy én is a legkisebb vérzés estén már az orvosnál lennék, hisz a vérzés és a láz nem normális terhesség alatt, más igen.

Lehet menses is, de azért nézesd meg magad!!

2007. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Távol álljon tőlem, hogy rádijesszek, de én is kis vérezgetéssel kezdtem, de gondoltam másnak is volt már és majd elmúlik. Hát nem múlt el, ma jöttem ki a kórházból, meghalt a kisbabám 10hetesen. Szerintem szaladj az orvoshoz és megnyugszol, ha tudod, nincs baj.Szoritok nektek!!

2007. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!