Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki van pattogva a...

Nagyon ki van pattogva a hátam jobb es bal fele (kozepen semmi), fentrol kezdodoen kb. a kozepeig. Valami jo kezelesi praktikat esetleg?

Figyelt kérdés
Terhessegem 22. heteben jarok, ezelott is problemas volt a hatam, pattanasos volt, de nem ennyire. Borgyogyaszhoz mar bejelentkeztem, de kesobbi idopontom van es nagyon zavarnak a pattanasok, addig is valami hasznos kezelesi modszert tud valaki??

2017. máj. 14. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz és tisztíttasd ki
2017. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a teafa olaj jött be illetve az afrikai fekete szappan. A teafa olajat használhatod közvetlenül bőrre. Én azért is szeretem mert hűsít picit és akkor nem viszket a pattanás. Egyébként herpeszre is ezt használom, ha egy éttermi látogatás után előjönne. Hamar leszárítja.

A szappant herbáriában, bioboltokban is eléred. Ha az nincs nagyon jó még a fekete szenes szappan is.

2017. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam volt tiszta pötty terhesen, de miután megszültem el is múlt. Sztem a hormonok én nem foglalkoztam vele, azért sem mert a hasamon volt.
2017. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ezen a kozmetikus sem tud segiteni, mas javasolt modszert ki fogok probalni, koszonom a valaszokat!
2017. máj. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!