Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Labossa Gusztáv terhesgond...

Dr. Labossa Gusztáv terhesgondozásával kapcsolatban: Milyen tapasztalataitok vannak? Magánrendelésének árairól is tudtok valmit mondani?

Figyelt kérdés
Sajnos vetélés utáni műtéten találkoztam vele először, de teljesen magával ragadott a doktor úr hozzáállása, így ha legközelebb terhes leszek, elgondolkodtam a megfogadásán. Régebbi topicokat találtam róla, ezért kérdem én is, hogy az évek alatt a vizsgálati ár mennyire változott pl..

2017. máj. 12. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá járok, kb. a 8. héttől.

(Fenyegető vetéléssel indult nálam a dolog, előtte sztk-ban és ügyeleten voltam. Terhesség előtt sem jártam nála.)


9000Ft/alkalom a terhesgondozás nála.

Szülésre nem mondja meg, hogy mennyit kér, amennyit tudsz/akarsz adni.


Keddenként fogadja a kismamákat a magánrendelésén, csütörtökönként pedig minden "egyéb" betegét.

Kismamáknak ad időpontot, bár mindig várni kell egy keveset pluszban, a csütörtöki nap állítólag elég húzós, olyankor nincs időpont, ki kell várnod a sorodat.

Rendelőjében van egy régebbi UH gép, azzal is mindig megnéz és kézzel is vizsgál (pl. méhszájat, stb.).

Kb. 4-5 hetente rendel vissza, de ha van közte kötelező UH és találkoztok, akkor általában azt is beleszámolja, főleg az elején (nem a lehúzásra megy).


Klinikán tudtommal nincs rendelése, a genetikai tanácsadóban van és péntekenként UH-n.

A saját kismamáinak a kötelező UH-kat ő csinálja a klinikán.

Magánrendelésen ad mindig időpontot rá, ill. a beutalókat, időpontot is intézi a laborokba, cukorterhelésre, stb., neked nem kell telefonálgatnod, csak a betegfelvételen átvenni a kémcsöveket, beutalódat.

Egyedül az NST-t kell majd neked intézned a végén, de majd azt is mondja, hogy milyen tel. számon tudsz időpontot kérni és mikortól kell menned.


Javaslom, hogy facebook-on lépj be a Babóca-Anyóca nevű zárt csoportba és ott kereső segítségével keress rá a nevére, ott nagyon sok sztorit írnak vele kapcsolatban.

2017. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat!
2017. máj. 12. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2017. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Először fogok hozzá menni,nála szeretnék szülni. Tudok valahol időpontot kérni vagy csak oda megyek és megvárom a sorom?
2018. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gina:

[link]


Tavasz óta kell időpontot kérni.

Régen úgy volt, hogy a kismamáknak adott időpontot és őket csak egyik nap fogadta, de az első vizsgálat/ terhesség megállapításnál még nem volt időpont, ki kellett várni a sort, esetleg sms-ben lehetett neki írni.

2018. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) pont tegnap délelőtt küldték el ezt a fényképet. Írtam már neki sms-t de még nem kaptam választ
2018. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!