Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, milyen...

27 hetes vagyok, milyen vizsgálatok várnak még rám? Illetve milyen sűrűn kell dokihoz, védőnőhöz járni?

Figyelt kérdés

A védőnöm 11 hetesen látott utóljára ez így normális?

Köszi előre is a válaszokat!


2008. okt. 14. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem normális!

Miért nem voltál nála? Azt mondta hogy nem kell?

Nem is volt AFP vizsgálatod ill. terhelt cukorszint vizsgálatod sem?

2008. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De volt mindkettő, terhesgondozásra járok elég sűrűn a védőnőm meg mindig leráz ha hívom, hogy mikor menjek:(
2008. okt. 14. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj a felettesével az ÁNTSZ-nél! Nekem is így volt!
2008. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utána nem fog kekeckedni velem?
2008. okt. 14. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hmmm,ez nem hangzik jól!Természetesen nem szabad így elhanyagolnia téged,általában havonta nézik meg a kismamákat.Egyébként lehetnél erőszakosabb is,a saját érdekedben meg persze a kis csöppség érdekében is!Az a védőnő elmulasztja tenni a munkáját,kötelességét és ez bűntetést is vonhat maga után,mindenképpen jelentkezz az illetékesnél,aki segíthet neked!Az orvosnál is havonta érdemes látogatást tenni,de a kötelező vizsgálatot nem szabad kihagyni!Lesz még ultrahang a 30.-32. hét között,majd a 36.-37 héten.Az utolsó vérvételre a 36.héten kell menned....hozzáteszem,nem minden megyében azonosak.Remélem minden rendben van veletek,üdv:27 heteske
2008. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális, hogy utoljára 11 hetesen látott.

Én 4 hetente megyek UH-ra és védőnőhöz is.


Vizsgálatok:

- ha még nem vagy túl rajta: 24-28. hét terheléses cukor

- 32. hét újabb labor, vizelet és vérvizsgálat, RH összeférhetőség.

- 4 hetente UH

- majd a 36. héttől hetente NST

2008. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze vigyázunk magunkra:)

A terhesgondozó dokim egy édes pofa, elég sűrűn járok hozzá szívhangot hallgatni:) Majdnem hetente lát :)

Tehát nem aggódom a védőnő hiánya miatt, csak furcsa hogy ennyire magasról .... rám.

De akkor erőszakosabb leszek, pont a felettese tart kismamatornát nekem :)

Csak eddig nem akartam bemártani, mert nem tudtam mi a normális:(

Köszi nektek!

2008. okt. 14. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy megelégedve a védőnővel a kerületi eü szolgálatnál kérhetsz egy ujat, én is ezt csináltam, mivel nem foglalkozott velem egyáltalán miután kiadta a terhes könyvet
2008. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!