Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 napja késik a menstruációm, egyáltalán nincs jele hogy meg fog- e jönni. A periódusban 2 naponta együtt voltunk a párommal, szeretnénk már kisbabát.Tegnap csináltam tesztet de negatív lett, korai volt még? Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 8. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmeletileg kimutatna, ha:

- kozepidoben vagy hamarabb volt peteeres es aktus, legalabb 14 napja

- reggeli koncentralt vizelet volt

- ertekeny 10-es teszt volt

Ha mindez fennall, megis negativ, akkor inkabb csak kesik. De persze barmi lehet, ha ezek nem allnak fent akkor csinalj ujra par nap mulva (kesobb volt talan a peteeres, vagy nem volt koncentralt a vizelet, stb.)

2017. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 nap késésnél teszteltem először. Olyan halvány pozitív volt, hogy alig vettem észre a második csíkot. Valószínűleg későbbi peteérésem volt. Méret alapján is kisebb 1 héttel, mint a vérzés szerint számított kor. Lehet nálad is ez a helyzet. Drukkolok!
2017. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan 28 napra szokott megjönni, reménykedem hogy nem csak késik. Köszönöm! :)
2017. ápr. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!