Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használható...

Terhesség alatt használható vibrátor?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag külső használatra. (Csiklóhoz)Már kerestem mindenhol választ a kérdésemre, de ezzel konkrétan sehol nem foglalkoznak.
2007. nov. 21. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehet használni! de ha kívánod akkor miért nem a párodat használod vibrátor helyett?? egy 22 hetes kismama
2007. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Valószínűleg azért nem válaszolnak erre a kérdésre, mert idegenkednek a szexuális eszközöktől és az önkielégítéstől.Szerintem nyugodtan használd, ha jól esik!Bár nem tudom, hogy hány hetes terhes vagy, de úgyis fogod érezni, ha már nem jó vagy feszül a hasad!

Gratulálok a babához!

(36 hetes kismama)

2007. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne?

Ami jó a mamánal,az jó a babának!:)

2007. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tiltotta le az orvos szexet, miért ne? Ha eddig is bevált...
2007. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Minden egyes orgazmus örömforrás a babának is, mindegy hogy hagyományos vagy "művi" úton éred el. :) A kilenc hónap alatt végig használhatod. (a párom nőgyógyász)
2007. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nyugodtan használhatod.Sajnos a párom külföldön dolgozik igy én is rá vagyok utalva a vibrátoromra.Ráadásul a második trimeszterben vagyok és iszonyatosan vágyom a szexre.Magad uram,ha szogád nincs...:)))15 hetes anyucika
2007. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Szia!Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz ami jólesik csak bátran és még annyit,hogy azért az olyan jó,hogy az anyukák ilyen tüneményesen fogják fel és lelkesítenek.Nekem is volt sok kellemetlen kérdésem és annyira édesen válaszolnak.:):)
2007. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Én per pillanat az iment tettem le. Teljesen be voltam zsongva a parom pedig ejszakas. 14 hkm
2012. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!