Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mg mire jó? 10 hetes vagyok,...

A mg mire jó? 10 hetes vagyok, de a terhesség elejétől szedem a Magnerotot. És igazából nem is tudom, hogy miért kell szedni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A magnézium-hiánytól kialakulhatnak izomgörcsök, ami vetéléshez vezethet. Én aritmiás lettem, mert nem kezdtem el időben magnéziumot szedni. Én is a Magnerotot szedtem.

Nyugodtan szedjed, nem azért kell szedned, hogy legyen rendszeres napi elfoglaltságod, hanem azért, hogy minden rendben legyen a várandósságod ideje alatt.

2010. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem szedtem, teljesen jól vagyunk. Izomlazító egyébként. Görcsök ellen. A 36. hétig szedhető, tovább nem.

A lábgörcsnél sem segített, akkor próbáltam, de a dokim javasolta a kálciumot, az segített, napi 1000 mg, és nyoma sincs a lábgörcsnek éjszaka.

Kérd ki a dokid véleményét, én azt mondom.

37 h km

2010. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dokid mondta, hogy szedned kell? Ha nem, mindenképpen kérdezz rá! A magnézium görcsökre van, pl nyitott méhszájnál. Ha nem kell, ne szedd, mert ha később szükség lesz rá, nem használ. Nekem folyamatosan kellett emelni az adagot, mert hamar kinyíltam mindkét terhességnél.
2010. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!