Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban volt egy vetélésem....

Januárban volt egy vetélésem. Most 6 hetes terhes vagyok és a dokim Duphastont, Nospát és Magnerotot javasolt. Lehet Nospát is szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mai nap eléggé görcsölök, eddig nem volt semmi bajom. Eddig csak a Duphastont szedtem, de ma azt mondta a dokim, hogy Nospat is szedhetek, meg ezt a magnerotot. Itt utánaolvastam, valaki azt irja, hogy szedte, sokan meg azt irják ezer felkiálltójellel, hogy nospát ne!!! Akkor most mit tegyek? Nem szeretném elveszteni a babát, viszont egy minimális esélyt se akarok, hogy beteg legyen.
2009. júl. 28. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedheted.Nekem 3 hetente adták a Nospa-Algopyrin

injekciót,mert mindig begörcsölt a vesém.Az orvosod tudja miért ajánlotta nyugi.


39 h

2009. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nospát szoptatás alatt szedtem mikor műtöttek epekővel.hidd el a doki tudja lehet-e szedni,vedd be nyugodtan.
2009. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Pipolphent kaptam, arra is az van írva, hogy nem lehet szedni, de azt is sokan szedik. Fontos, hogy ne görcsölj és azért kell kapnod a Nospát. Szedd nyugodtan, a doki biztos nem írná fel, ha nem lenne biztonságos! És feküdj sokat és aludj, amennyit tudsz! Csak pozitívan!!!
2009. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hallgatok a dokimra, ebben ti is megerősítettetek, mindent szeretnék megtenni, hogy megmaradjon a babám!
2009. júl. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!