Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még két hét van a uh-ig, s...

Még két hét van a uh-ig, s itt fogom elvileg megtudni a baba nemét?

Figyelt kérdés

Rettenetesen türelmetlen vagyok. :) Tippelnétek nekem egyet?


Szóval soha nem voltam rosszul, de mindjárt az első perctől teli vagyok pattanásokkal. Állon, homlokon, pár a mellkason, a vállon és a háton.

Nem mondanám magam kívánósnak, mind az édes, mind pedig a sós lecsúszik :)

A szexet az elejétől nem kívánom, csak néha.

Mit írjak még? :)


Szerintetek mit fognak mondani két hét múlva?

Köszönöm!


2010. máj. 11. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hasonló tünetekkel voltam, bár volt gyomorégésem is, meg sűrűn kellett pisilnem :-) A pattanások nagyon elcsúfítottak, és olyan jó nagy piros patik voltak. volt hogy egyszerre 3 is kijött.


nekünk lányunk lesz :-) én erre tippelek :-)


20+4hkm

2010. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A sűrű pisilés nekem is megvan, de gyomorégésem nincs! :)

Akkor 1:0 a kislánynak! :)


Köszönöm, s további nagyon boldog babavárást!

2010. máj. 11. 13:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt....se rosszullét se mellfeszülés csak pattanások és az utolsó 2hónapbban gyomorégés!!Kisfiú lett!:))
2010. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az első vagyok. én kb. 1 hónapja tettem fel egy ilyen kérdést...hát, azért kaptam hideget is ezért....pláne mikor írtam egy másik kérdésre kb. egy hete és ott szintán kifogásolták hogy mi értelme egy ilyen kérdésnek..szóval készülj fel :-)


egyébként van titkos favorit nálatok?

2010. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor ahogy nézem 1:1. :)


Hát eleinte kislányt szerettem volna, Apa meg kisfiút. Aztán most meg már nem is tudom. Kb 3 hétig kisfiút is akartam :):):) Apa meg azt mondja, hogy a kislánynak is nagyon fog örülni, sőt, lehet inkább azt szeretne. Szóval megfordultunk:):):)

Nem tudom igazán, de talán kislányt jobban szeretnénk!

Majd kiderül. Remélem! :):):)

2010. máj. 11. 14:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az államon, a halántékomon jötte ki csúnya patik, étvágyam az volt, de az édeset jobban kívántam, viszont megettem néha a sósat is. Mindig sóvárogtam az édesség után, egész nap a túró rudi járt a fejemben. :D Mellfeszülésen kívül nem volt tünetem, kislányunk született. Most 7+2hetes kismama vagyok, a tüneteim ugyan azok mint a kislányomnál. És megint csajszit szeretnék a szívem mélyén. :)
2010. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

még mindig az első:


én is kislányt szerettem volna, férjemnek meg mindegy volt. mégis annyira nem hittem abban hogy olyan mákom legyen hogy kislány legyen, hogy egy idő után elkezdtem azt hinni hogy fiunk lesz. már a neve is megvolt, mikor a 18 hetes Uh-n közölték biztosra hogy: kislány :-) azóta köszönöm hogy az egyik álom teljesült. remélem egésszég is meglesz hozzá.


a pattanásaim egyébként ugy a 15 hétig tartottak, aztán most pár napja ismét visszajöttek.

2010. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk kislányunk lesz. Nagyon rosszul voltam a 6. héten, utána lassan jobb lett, de 14.hétig maradt a hányinger+gyomorégés, fogytam is. A 17. héttől kb kívánom az érdeset és a szexet is =)sőt már férjem kávéjába is beleiszok,eddig nagy kávés voltam, de most, csak a 19.héttől iszogatok egy-két kortyot..

A mellkasomon nekem is kijöttek pattik, de az oriframes teafa olajos ecsetelőtől másnapra visszahúzódnak, hát kenegetem ..most 20 hetes vagyok és nekem a 19. heti UH-n mondták hogy csajszi, ezt is éreztem végig =) a második babánál fiút szeretnénk majd, hogy legyen mindkét típusból =)

2010. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves első! :)

Ez érdekes, mert a pattik nekem is már múló félben vannak, de még mindig nem olyan, mint régen volt. De nem baj. Ha ezzel jár a babóca, hát boldogan viselem. :):)


Szóval akkor összegezve ilyen tünetekkel nagy átlagban lányos anyukák vagytok/lesztek! :):):)


Még egyszer sok boldogságot a kisbabákhoz mindegyikőtöknek!


:):):)

S ha nem gond, két hét múlva jelentkezem! Persze, ha megmutatja magát a mi kis szerelmünk! :)

2010. máj. 11. 17:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt a neten találtam és végignéztem, hogy mi illik rám, mi nem. Nekem a lány győzött, azt hiszem 19:8-cal. Volt, ami a lányos, volt ami a fiús dolgokra stimmelt és egy pár olyan is volt, ami semleges. Ez persze semmire sem garancia, és nincs is 100%, de eddig két orvos szerint is kislány lakik a pocakomban. :)

18 hetes kismami


Fiú lesz, ha

• Nem tapasztalod a reggeli rosszulléteket a terhességed korai szakaszában;

• A kisbaba szíve kevesebb mint 140-et ver percenként;

• A plusz kilókat inkább előre szeded fel;

• A hasad úgy néz ki, mint egy kosárlabda;

• A mellbimbó udvara jelentősen sötétebb lesz;

• A baba alacsonyan van a pocakodban;

• Sós és savanyú ételeket kívánsz;

• Fehérjedús ételeket kívánsz: húst, sajtot;

• A lábfejeid hűvösebbek, mint a terhesség előtt voltak;

• A lábadon gyorsabban nő a szőr, mint a terhesség előtt;

• A kezeid nagyon szárazak;

• A kispapa is felszed pár kilót Veled együtt;

• A terhesség alatt jobban nézel ki, mint valaha;

• A vizeleted élénk sárga színű;

• Folyik az orrod;

• Ha a jeggyűrűdet egy cérnán a hasad fölé lógatod, az körbe-körbe mozog;

• Néha fáj a fejed;


Lány lesz, ha

• Tapasztalsz reggeli rosszullétet a terhesség korai szakaszában;

• A kisbaba szíve legalább 140-et ver percenként;

• A plusz kilókat inkább a csipődre és a fenekedre szeded fel;

• A bal melled nagyobb, mint a jobb;

• A hajadban világos vöröses szín jelenik meg;

• A baba magasan van a pocakodban;

• A hasad úgy néz ki, mint egy görögdinnye;

• Édességeket kívánsz;

• Kínádod a gyümölcsöt;

• Nagyon kívánod a narancs levet;

• A terhesség alatt nem nézel ki olyan jól, mint előtte;

• Szeszélyesebb vagy a terhesség alatt, mint egyébként;

• Többször kifakadsz magadból, mint egyébként;

• Nem kívánod a kenyér csücskét;

• A melleid szinte kivirulnak;

• A vizeleted fakó sárga színű;

• Ha a jeggyűrűdet egy cérnán a hasad fölé lógatod, az oldalra leng, mint egy inga;

2010. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!