Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet megtudni a baba...

Andi231 kérdése:

Mikor lehet megtudni a baba nemét? Mikor mozdul meg a baba?

Figyelt kérdés
15és fél hetes kismama vagyok.köszi a válaszokat elöre is.
2011. júl. 22. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A következő Uh-on már meg tudják mondani, ha úgy fordul. Ezt itt írta be valaki:

[link]


A baba már mozog, csak te még nem biztos, hogy érzed. Kicsit jobban rá kell koncentrálnod. Főleg az esti órákban aktívabbak. Lehet, hogy még várnod kell pár hetet, hogy érezd.(max 20 hetes koráig)

2011. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a 18.heti UH-n már meg tudják mondani a baba nemét. Hacsak nem szégyenlős, és nem takargatja magát :) Nekem a 18.héten már megmondták, hogy lány, de barátnőm csak a 9. hónapban tudta meg, hogy fiú lesz a baba :D
2011. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése, valóban esélyes a következő ultrahangkor már, hogy megtudd a nemét de ha peched van akkor később fog kiderülni.

A baba mozog, hamarosan te is érezni fogod, első babánál a 18-20 hét körül.

2011. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 15+6 hetesen mozdult meg először a ksi tökmagom :)

Jövőhéten megyek 19 hetes uh-ra ha minden igaz és mutatja magát akor már lehet tudni a nemét bár ez orvosfüggő is :)

18 hkm

2011. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 4D-s UH-n tudtuk meg, h kislányunk lesz, 13+5 voltam. 19 hetesen mozdult meg először.


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!