Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt más is, aki csak a...

Van itt más is, aki csak a szülésnél szeretné megtudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Mindenki butaságnak tartja, de én szeretném. Igazából teljesen mindegy. Van itthon fiú (unokatesótól) és lány (lányomtól) ruha is bőven. Remélem nem csak az én hóbortom :)
2011. máj. 17. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem butaság. Nekem van lányom is egy, fiam is egy, nekem is igazán mindegy lenne, csak nem bírom ki. :))) Én meg fogom kérdezni, de szerintem nagyon romantikus, ha valaki kibírja.
2011. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 100%-ig biztos voltam benne, hogy lányom lesz, mégsem bírtam ki. Már a 16. héten meg is kérdeztem, hogy "Ugye kislány?". És az lett. :)

Irigyellek, hogy kibírod, én biztosan beleőrültem volna. :D

2011. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majdnem akkor tudtuk meg.


Ami negatívum hogy nagyon nehéz úgy berendezni egy szobát meg bármit is venni ami teljesen uniszex mert mindig ott van egy virágminta v. egy bármi a kisruhákon.


32 .héten tudtuk meg hogy kislány de nekem akkor már mindegy volt azt se bántam volna ha csak a szülőszobán derül ki. A férjem nagyon kíváncsi volt.

2011. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerkőcöm van, mindkettőnél úgy mentünk UH-ra (simára és 4D-re), hogy mindent tudni akarunk, csak azt nem, hogy fiú-e vagy lány. A dokim és az asszisztens jót mosolyogtak, de amikor beláthattunk volna a lába közé, akkor kikapcsolták a mi monitorunkat.

Persze, hogy kíváncsiak voltunk, de erősebb volt az, hogy jobb lesz ezt a szülőszobán meglátni, ez legyen aznap az egyetlen meglepetés.

A döntésünkben egyébként az is közrejátszott, hogy az egyik ismerősünknek a 9 hónap alatt háromszor váltott nemet a gyereke, hót ideg volt már tőle, hogy mindig beleéli magát, aztán kiderül, hogy mégsem.

2011. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Egyáltalán nem volt nehéz berendezni a babaszobát vagy ruhákat vásárolni, mivel azt az egyet biztosan tudtuk, hogy se rózsaszínt se kéket nem szeretnénk a gyereken és környezetén látni.


Üdv:

Két kislányos anyuka

2011. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hete született meg a 2. gyermekünk, akiről csak a születése pillanatában tudtuk meg, hogy kislány.

Sokszor nehéz volt kibírni, hogy megkérdezzem, de végül is maradtunk az eredeti elképzelésnél, és nem kérdeztem meg.

A császár alatt végig azon járt az agyam, hogy mit fog mondani a doki.

2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!