Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aprilis 16. -an volt a beegyaz...

Aprilis 16. -an volt a beegyazodas, majus 13. -an megyek eloszor orvoshoz, mit fogok latni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
gyufafejnyi kis pöttyöt.Nekem legalábbis akkora volt.Akkor voltam 4hetes.
2010. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Petezsákot lehet majd látni, ami még nagyon-nagyon pici.

Ha teheted, még ne menj orvoshoz május 13-án, várj még legalább két hetet. Akkor már többet lát majd a doki, ráadásul ne "zavard" a kicsidet, engedd őt szépen fejlődni.

Türelmesnek kell lenni, bár nagyon nehéz pont most, igaz?

Szép napot és boldog babavárást!!!

2010. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
később menj orvoshoz!
2010. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nini24 ***** válasza:

Szia!

Én akkor mentem először, mikor már 1 hete és 2 napja késett, és volt pozitív tesztem (vagy 10 darab) :)

Egyszer volt már ilyen, akkor az a baby elment hamar sajnos... Ezért mentem korán! 7mm-es volt a petezsák, baba még nem volt látható! Erre rá 2 és fél hétre mentem vissza, illetve már a saját dokimhoz, és 9mmes volt a babócám! És lüktetett a kicsi szíve! Szóval ha nincs gondod, inkább télleg később menj, mert az se jó, ha a petezsák üressége (még, mert nagyon pici a lakója) izgulásra ad okot! :) Pihenj sokat, és mosolyogj, hidd el minden oké lesz! Nagyon gratulálok!

21 hetes kismamó

2010. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elmeletileg 9 hetes a terhessegem, mivel, hogy marcius 11.-en volt az utolso menstruaciom, de 42 naposak voltak a ciklusaim es pontosan tudom, hogy aprilis 16 a beagyazodas napja, mert ereztem es volt 2 csepp rozsaszines folyasom is aznap.A teszt legeloszor aprilis 24.-en mutatta ki, nagyon eross volt a masodik csik.Akkor kaptam ezt az idopontot a dokinal es ha most ujra programaltatnek akkor ismet kellene 2-3 hetet varnom, ugyhogy, koszi a tanacsaokat, de megis el fogok most menni.Mar annyira kivancsi vagyok, hogy nem birok tovabb varni, ugyanis elso gyerek es nagyon-nagyon akartuk.

Koszi a valaszokat!

2010. máj. 10. 13:31
 6/8 nini24 ***** válasza:

Igazad van, én is elmennék :) Sok boldogságot nektek!

A 21 heteske

2010. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,hány hetes vagy?
2010. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Betoltottem szerdan a 9 hetet.
2010. máj. 21. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!