Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hkm vagyok és babás szobába...

32 hkm vagyok és babás szobába szeretnék menni szülésem után. Amíg a kórházban vagyunk én csak pelenkázhatom? Vagy a köldökét is nekem kell már ott is kezelni minden átpelenkázásnál?

Figyelt kérdés
Mert van aki ezt mondja, van aki pedig azt hogy a nővérek kezelik le a köldökét csak esténként fürdés után! Nyiregyen fogok szülni. KÖSZI ELŐRE IS!! :-))
2010. máj. 9. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz én Pesten a Szent Imrében szültem,de ott is baba-mama szobában voltunk...Itt reggel 10 körül vitték fürdetni a babákat,megvizsgálta őket doki...lekezelték a köldökét is...majd hozták vissza..tehát ha ott is így van...azzal neked nem kell foglalkoznod...mondjuk én megkértema csecsemősöket,hogy mutassák meg hogyan kell,hogy otthon is tudjam majd neki csinálni...mivel pénteken mentünk haza...a védőnő meg csak kedden jött először...Tehát ha nincs segítséged szerintem a fürdetésre is kérdezz rá...de úgyis jön az magától...Sok boldogságot.
2010. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Nálunk pl bababarát kórház van, a nővérek megmutatnak mindent, de nagyjából Te látod el a babát végig, amíg bent vagy.
2010. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk megmutatták,mit hogyan,és utána magunk csináltunk mindent! :D
2010. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!! Én is nyíregyi vagyok, én is babás szobába szeretnék menni! Nekem rokonom nem rég szült, ő is ilyen szobában volt, és mindent csinálhatott ő én úgy tudom!! majdnem egyszerre fogunk szülni:) 33 hetes kismami
2010. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyíregyházán mindent te csinálsz a babával,kivéve a fürdetést.Meg fogják mutatni,hogy mit kell csinálni a köldökcsonkkal.

Boldog babavárást és könnyű szülést kivánok

2010. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a Szt Margitban szulten Pesten, egy agyas szobaban voltam. Ott volt kulon pelenkazo asztal, illetve alkohol, hintopor, gez, popsikrem, szoval minden, ami a koldokapolashoz kell.

Reggel volt nagyvizit, akkor 7-9 kozott be kellett vinni a babakat a csecsemosokhoz es ott hagyni, a gyerekdoki vizsgalta oket. Este 7tol volt a furdes, szinten be kellett tolni oket a csecsemosokhoz. Akkor ok is kezeltek a koldoket es pelenkaztak, de napkozben en a szobaban csinaltam.

2010. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!