Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vércukoreredményem...

26 hetes vércukoreredményem 2, 7 lett. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2007. nov. 20. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az a baj,ha magas

ez jó eredmény

2007. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz mindenképp orvost, valószínű nem baj, de az alacsony cukor is utalhat anyagcsere-problémára! Nem tudom, éhgyomri értékről van-e szó vagy a terheléses valamelyikéről, azért járj utána.
2007. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 0. héttől cukros voltam terhesen, amúgy nem, és kórházban is voltam, hogy hátha inzulin kell, de csak állítani kellett a diétán. A 2.7 nagyon alacsony, de lehet, hogy csak nagyon éhes voltál már, vagy nem aludtál rendesen. Egy eredmény nem mérvadó. Asszem 4.2 az alsó határ, nekem egyszer volt 4.1 az éhgyomori, mert nem vacsiztam este rendesen, és ilyenkor terhelésre jobban megugrik, ezért is van elosztva a nap folyamán rendszeresen a kaja, hogy ne essen le, és ne ingadozzon ennyire. Ha ez 1x-i dolog, akkor semmi gond, de, ha többször van az éhgyomori a minimum alatt, akkor én gyanakodnék a terhességi cukorbetegségre.
2010. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!