Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Néhányszor fújtam...

Baj lehet? Néhányszor fújtam Rinothiol orrspray-ből!

Figyelt kérdés
Néhány napja teszteltem +-at! :-) Viszont nagyon meg vagyok fázva, és be van dugulva az orrom, nem kapok leveőt! Mindent kipróbáltam: homeopátia, kamillás párologtatás, tengeri sóoldat, egyik sem segít! Amikor már nagyon feszít az arcom néha fújok ebből, mert ez nagyon hatásos! Szerintetek nagyon nagy baj???
2010. máj. 7. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a kicsinek ne izgulj.Ha nem liter számra fujjod nem árthat.
2010. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, én is használok (és az előző terhességem alatt is használtam) orrcseppet. Nekem akut arcüreggyulladásom van. Én ottrivin gyerek cseppet használok, és csak ha már nagyon nem kapok levegőt. Egy kéten max.2-szer. De az előző terhességemet is végig orrcseppeztem, semmi baja a fiamnak. (10 éves.)

Próbáld meg ezt a fajtát, én sajnos amit Te használsz azt nem ismerem.

17 hetes km.

2010. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. máj. 7. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:

majd egy éve használom a rhinospré plusszot.napi szinten olyan 4-5 alkalommal+mikor éjszaka arra kelek h nem kapok levegőt úgy be van dugulva az orrom.és az ég világon semmi baja nincsen a babámnak.


38 hetes km

2010. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam! :-)


Mindenkinek szép estét!

2010. máj. 7. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia semmi baj nem lesz én használtam mert nagyon meg voltam fázva.A babám azota megszületett ép és egészséges!!
2010. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is rhinospré plusszon "élek2 már évtizedek óta... Ha nem használom, nem kapok egyszerűen levegőt, mert iszonyat bedugul az orrom. Ezer kivizsgáláson voltam már, de semmi eredmény. Allergia nuku viszont valami mégis van, mert éves szinten használom. Semmi baja nincs a gyermekeimnek..
2010. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közi Nektek is! Néha muszáj fújnom, mert különben úgy érzem, szétdurranna a fejem! :-(


Szép napot!

2010. máj. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!