Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jelentkezik a gyomoré...

Mikortól jelentkezik a gyomorégés?

Figyelt kérdés
És mikortól érzem a tokomban savas érzést?És mot lehet rá szedni?
2007. nov. 20. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
en a kb a 8.hettol ereztem a savat,es agyomor eges inkebb az 5.honap fele jott,de ez valtozo mindenkinel,a baratnom csak az utolso 3 hetben volt igy,mas meg az elejetol.nekem aztmondtak ne egyek paradicsomos dolgokat stb...es egy banant szoktam enni az segitett de ez is egyentol fugg,nem tudom h savkotot szedhetsz e vagy sem,kerdezd meg a dokid.
2007. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6. héttől éreztem,de akkor azt hittem kiég a gyomrom a savtól.

Nem szedten rá semmit csak kekszet ettem,vagy tejet kortyoltam rá.

Sok sikert!

2007. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég változó, mindenkinél máskor jelentkezik, a szerencséseknél egyáltalán nem. Nekem segített, ha hideg tejet ittam. Gyógyszert nem tudom, mit szabad szedni, de én úgy voltam vele, a gyógyszerek -még ha engedélyezik is őket- jót biztos nem tesznek a babának.
2007. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az tenyleg segit ha tejet iszol, foleg lefekves elott. A paradicsom es nekem pl az alma nem tesz tul jot. Amit nyugodtan szedhetsz gyomoregesre terhesseg alatt is az a Rennie.. nekem igy a 33. hetre kb 20 tabletta fogyott el osszesen. Se szerintem se a dokim szerint nem lesz semmi bajom tole, az biztos hogy enelkul parszor nehezen aludtam volna el vizszintes helyzetben :)
2007. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 3 hónapban nagyon égett, du. már nem ehettem gyümölcsöt. Aztán elmúlt, most már a 7. hónapban vagyok, de azóta csak 2x fordult elő.
2007. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem először 3 hónaposan jelentkezett,tényleg segít egy pohár hideg tej és persze a keksz.Most 36 hetes vagyok és már nem segít a tejecske ,én is Rennie-t szedek és ez a legjobb(legalábbis Nekem)!
2007. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rennie,Espumisan,Venter granulátum,Motilium,Maalox szuszpenzió,Ulcogant gél stb.!Végső soron Quamatel,Losec,Controloc!
2008. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!