Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz legközelebb szülősz...

Mikor lesz legközelebb szülőszoba látogatás a tatabányai kórházban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, mert eddig 2*kérdeztem, és mindig az volt a válasz, hogy ráérek még vele. Július első hetére vagyok kiírva, úgyhogy időszerűnek érzem a dolgot.

Te mikorra vagy kiírva?

2010. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szióka!

Na akkor engem tuti elküldenének a búsba mert szeptemberre vagyok kiírva.

Egyébként nem értem a hozzáállásukat hiszen így is úgy is jó lenne bemenni körülnézni tök mindegy hogy félidősen vagy 36 hetesen nem?

Na ettől félek amúgy,hogy ilyen lekezelőek az ott dolgozók....

Egyébként harmadik babám,de a másik kettőt nem itt szültem.

És ahhoz képest hogy 20 hetes vagyok úgy nézek ki,mint más a vége felé:) Rettenetes a pocakom mérete:)


Te hova valósi vagy?

Van dokid?

Szülésznőt akarsz majd?

Első,sokadik baba?

Mesélj:))

2010. máj. 6. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:

én 3 hete voltam látogatáson.és voltak ott olyan kismamik akik júliusra voltak kiírva,sőt olyan is volt ott aki későbbre volt kiírva.én oroszlányi vagyok,és itt indítottak szülésfelkészítő tanfolyamot,és az által lett megszervezve a látogatás.h legközelebb mikor lesz nem tudom.


38 hetes km

2010. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval én 32 hetes vagyok, tatabányai, nincs fogadott orvosom. Ha lenne lehetőségem szülésznővel ismerkedni, biztos fogadnék, de eddig eggyel sem találkoztam sajnos. Az orvosokról nem vagyok túl jó véleménnyel, sajnos más kórházi dolgozókról (szülésznők, csecsemősök, nővérkék) sem hallottam túl jókat. Első babánkat várjuk, aki kisfiú lesz, ha az elmúlt 10 hét alatt nem változott semmi:)Jövő héten megyek 32 hetes uh-ra, aztán 2 nap múlva a terhesgondozóba, ott majd rákérdezek a szülőszoba látogatásra meg a szülésfelkészítőre (ez nagyon izgatja a fantáziámat, legalább tudnám mi várható), és ha értékelhető választ kaptam, akkor megírom ide.
2010. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok.a szülőszoba látogatáson azt mondták h csak szülésznőt nem lehet fogadni.csak akkor ha fogdsz dokit is.ez szívás.ki van ez találva.
2010. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a válaszokat!

Na ez szép!Hogy nem lehet szülésznőt fogadni csak ha orvost is választasz.....Igen ki van ez találva gondolom a business miatt:(( Muszáj pénzelned egy dokit hogy szülésznőd is legyen...szomorú:(((

Pedíg én sem akarok dokit minek?Ő semmit nem csinál,szülésznő van ott veled.Egyébként tegnap még körbeérdeklődtem képzeljétek ilyen tarifák mozognak:dokik:60.000-110.000 ft!!!!!!

A szülésznők általában a dokik tarifájának felét kérik!!!!Elképesztő!!!!

Ja egyébként győri vagyok,de itt semmiképp nem akarok szülni a helyi kórházban!Elég volt kétszer...Azt hittem talán másabb a tatabányai.Ezek szerint tévedtem:(


Ha még tudtok valamit kérlek írjátok meg.

Szép napot Mindenkinek!

2010. máj. 7. 08:04
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint.a Szőnyi kórházról nagyon jókat hallottam.de ahhoz h máshol szülj,nem pedig ott ahova körzetileg tartozol,ahhoz szintén perkálnod kell olyan 50-60 ezret.én ezért nem szülök Szőnyben,inkább marad Tatabánya mivel az ingyen van mert oda tartozok.sajnos ez van.
2010. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ma voltam a kórházban és rákérdeztem. Azt mondták nem tudják, mert ezt a védőnők szokták szervezni. Nálunk a védőnőm azt mondta, hogy a kórház szokta szervezni. Annyi tanácsot kaptam, hogy Bánhidán van egy kismama klub, akik szoktak maguknak szervezni, velük lenne érdemes felvenni a kapcsolatot. Holnapra meglesz a telefonszámuk, majd azt is felrakom.
2010. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!