Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor lesz legközelebb szülősz...

Mikor lesz legközelebb szülőszoba látogatás Pécsen az Édesanyák útján?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki a védőnőd? Csak mert ha jársz tanácsadásra, ott mindíg kiírják meg szólnak is hogy indul ingyenes szülésre felkészítő tanfolyam. Ennek keretén belül történik a szülőszoba látogatás. Legalábbis én itt Kertvárosban lakom és itt így volt.
2008. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is a védőnő mondta, hogy mikor van. én kétszer is voltam. mindenképpen kérdezz rá!

szerintem nagyon megéri elmenni, mert sok hasznos infót hallhatsz. a szülésznő is nagyon rendes, aki vezeti a látogatócsoportot.

azóta már megszületett a kislányom. a szülőszobával, a dokikkal, meg a szülésznővel is tökéletesen elégedett voltam, pedig nem volt fogadott egyik sem!

2008. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

És ki volt Kertvárosban a védőnőd? És tényleg nem érdemes szülésznőt fogadni? :) Én 18 hetes vagyok és épp ebben a dilemmában vagyok.

2008. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!