Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek, hogy mondta meg a...

Nektek, hogy mondta meg a doki, hogy terhessek vagytok miután megvizsgált? És mit mondtatok rá! Párotoknak, hogy mondtátok meg, s ő hogyan reagált?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem úgy volt, hogy elöször kézzel vizsgált a doki, akkor nem mondott semmit, aztán mondta, hogy nézzük meg ultrahanggal is és közben sem mondott semmit már azon voltam, hogy biztos álpozitív volt a tesztem :D aztán végre annyit mondott, hogy nézzem meg a kisbabámat már 10 hetes vagyok :D:D:D júújj olyan boldog voltam, nem is hittem volna, hogy már annyi vagyok, nagyon meglepődtem :D vigyorogtam mint a vadalma a doki kicsit se nézett hülyének :D:D amikor itthon megcsináltam a tesztet reggel, elkezdtem újongani a fürdőben párom fel is ébredt, nem tudtam mi bajom van :) aztán megmutattam neki a tesztet és csak mosolygott :):)

17h km

2010. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én amikor bementem megkérdezte miért vagyok ott, mondtam neki úgy néz ki terhes vagyok. Felfeküdtem megvizsgált, amikor leszálltam az asztalról közölte, hogy idézem: " A hír igaz, valóban kibabája lesz." A páromat pedig felhívtam hajnal négykor, hogy szerintem terhes vagyok.(éjszakás volt) mire közölte, hogy: "hülye vagy te, nem terhes feküdj vissza aludni." Aztán másnap vettünk egy tesztet, mert kötöttem az ebet a karóhoz, együtt ültünk a kád szélén amikor előjött a második csík, megölelt és sokáig csak álltunk összekapaszkodva.


21.hetes kismama

2010. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sajna vesekő gynúvel voltam a kórházban(ambuléánsan)de mondtam a körzetinek mielőtt beküldött,hogy szerintem babás vagyok,mert 3 napot késett(soha nem volt ilyen),és hogy ne röntgenezzenek,csak uh!

Beértünk a kórházba az uh-os dokinő kérdezte miért nem röntgen,mondtam és egyből rá is nézett a méhemre...nem írná papírra de szerinte igen!Csináltak tesztet is,és pont a nődokim ügyelt,és nagyon örült nekünk,egyből gratulált!

Apa pedig 2 nappal ezelőtt mondta hogy 10* annyira szeretne ha máris terhes lennék,így este 8-kor mikor odaért értem az anyukájáékhoz csak annyit mondtam neki hogy 10* annyira kell szeretned!!!!Először nézett aztán leesett neki!Addig sose ölelt még ilyen szorosan!

Tegnap előtt volt 5 hós a lányunk!A kis szerelmünk!

2010. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én hajnalban csináltam munkába indulás előtt a tesztet. a párom még aludt. bár gyanakodtunk, hogy baba lehet, de mégis meglepődtem, hogy tényleg pozitív lett a tesztem :) bementem hozzá a szobába, felkeltettem, és mondtam, hogy jön a kisfiunk :) (azóta már kiderült, hogy tényleg kisfiú lesz). A dokinál nem volt semmi extra, mondtam, hogy pozitív teszt miatt jöttem, megkérdezte, hogy "és örülünk, vagy szomorúak vagyunk a pozitív teszt miatt?", mondom örülünk!!! megvizsgált, és mondta, hogy minden rendben, nem méhen kívüli.
2010. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a terhességet mondta a doki, nem is emlékszem. Előtte a lányom beteg volt, kórházban voltunk, és elég korán (5+5 heteses) mentem hozzá, mert szerettem volna tudni hogy ő is rendben van e odabenn, vagyis hogy jó helyen van e. Csak annyit tudtam meg, hogy jó helyen van a petezsák. Egyébként a doki eléggé meglepődött mikor mentem. :-) A lányomat nála szültem, a kistesó tervezésekor elmentem rákszűrésre és vizsgálatra, hogy minden ok e. Aztán elsőre sikerült, és nem hitt a szemének mikor mentem hogy úgy néz ki jön a kistesó. De örült.

Az volt a nagy meglepi, mikor a következő uh-n a doki először nem szólt semmit, aztán megkérdezte van e már gyerekem. (sztk-ban voltam uh-n) Mondtam hogy kint van apával a 15 hós lányom. Láttam a monitort fél szemmel, hogy valami furcsa, és aztán azt mondta hogy akkor most lesz még két babám. És még hozzá egypetéjűek. Na ott már elbőgtem magam örömömben. A doki meg annyira meghatódott tőlem, hogy adott egy uh-s képet (ingyen, ami amúgy 500 Ft). Kimentem bőgve, megöleltem kis családom, és apának odasúgtam, hogy ketten vannak.

Még most is bőgök, amikor leírom, már 21 hetesek múltunk.

2010. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam, hogy terhes vagyok, ultrahangot láttam a szívét... bőgtem, mint egy apaszamár, a doki meg gratulált. A férjemnek este odaadtam a tesztet, nagyon boldog volt, ő már nagyon-nagyon vágyott rá.
2010. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Már régóta próbálkoztunk, és már ki voltam írva laporoszkópiára. Egy szomabton kellett volna megjönni, hát nem jött, hétfőn kellett laborba és altató orvoshoz mennem következő héten lett volna a laporoszkópia, férjem mindíg kérdezgette, hogy megjött-e de nem, ezért elmentünk a vizsgálatokra, mert úgy voltunk vele biztosan csak késik. Megállapodtunk, hogy egy hét késés után veszek tesztet. Szerdán már alig bírta rádumált, hogy menjünk azért vegyük meg a tesztet és majd pénteken reggel megcsinálom. Elmentünk a DM-be és kiválasztottuk a tesztet, hazavittük, amikor elkezdte mondani, hogy megcsinálhatnánk most is. Megcsináltam rögtön és pozitív lett 1 percen belül. Alig hittünk a szemünknek, másnap felhívtam az orvost, aki nevetett egyet és a következő héten felkerestük, megnézett és mondta hogy igen itt van szépen beágyazódott és gratulál a babához. Majd nézte tovább UH-val forgatta a fejét és gondoltam, hogy baj van? MAjd megkérdezte hogy voltak-e ikrek a családban, mire én hogy nem , mert két petezsákot lát, de az egyik kicsi nem fejlődött rendesen, lehet hogy fel fog szívódni, mire én hogy Istenem! A férjem mindezt hallotta mert a dokim magánrendelőjébe van rész ahol beszélgetünk a vizsgáló el van különítve de hallani mindent. Szerintem egy kisebb infarktust kapott amikor ezt hallotta (hogy lehet hogy ikrek) mert hazafelé a kéziféket elfelejtette kiengedni és csak egy jó darab után jött rá hogy miért sípol a kocsi. Csak egy baba maradt akit már nagyon várunk.


29 hetes km

2010. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én valahogy a menzi ideje előtt néhány nappal már éreztem, hogy ez a hónap most más, mint a többi. El is mentem venni egy tesztet meg terhesvitamint... Este megcsináltam a tesztet és szinte éreztem, mit fog mutatni :-) A párom még nem volt otthon. Alig vártam, hogy hazaérjen. Amikor belépett az ajtón, csak annyit kérdeztem tőle, hogy mit csinál augusztus 13-a körül? És megmutattam neki a tesztet... Csak annyit válaszolt, hogy ott leszek veled a kórházban?! A dokihoz rögtön utána elmentem, és a betegfelvételin kérdezték, hogy kismama vagyok-e? Mondtam remélem, igen ;-) A doki csak megerősített, és kérdezte, hogy örülünk-e? Hát persze!
2010. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem vasárnap kellett volna megjöjjön,szerdán negtívat teszteltem,férjem mondta,sebaj,túl szép lett volna első próbára(ugyanis akkor hagytam el a gyógyszert).aznap délután vettem még egy tesztet,mert csak fura érzésem volt.másnap elment dolgozni,én meg láss csodát-pozitívat teszteltem.este amikor jött értm a munkába,a kocsiban mondta,hgy hamarosan lejár az autó törlesztője,vehetnénk másikat.erre én mondtam nki,maximum babakocsit:)modanom sem kell,figyelmeztetnem kellett,hogy az utat nézze,ne engem:)a dokihoz már kész tényekkel mentem.Zsófi most 7 hetes,március 15.-én született.jobban imádjuk mindennél:)
2010. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!