Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hullahopp árthat a terhesség...

A hullahopp árthat a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen használtam eddig edzés céljából a hullahoppot. Most kiderült, hogy babát várok, 4-5 hetes lehetek. Az első három hónap kockázata miatt abbahagyjam, vagy nem szükséges? Tornagépet is használok, de a hasprést természetesen már nem.
2007. nov. 19. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom én is hullahoppoztam előtte de mikor kiderült h terhes vagyok nem. Nem tesz olyan jót a pocidnak h nyomja se ez se a szűk nadrág sem!!! A sporttal is légy óvatos inkább séta vagy úszás! Grat a baucihoz! Vigyázz rá! 15hetes kismama
2007. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző hozzászólóval. Már ne karikázz, és ne csinálj semmijen préseléssel járó hasizom gyakorlat. Kismama torna (ha az orvosod nem ellenzi), séta, ezekkel tartsd magad formában. Az úszás kicsit necces a fertőzés veszély miatt.

Vigyázz magatokra, gratila.

2007. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!