Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen szaunázni? Az...

Lehet terhesen szaunázni? Az első 12 hétben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de úgy tudom, hogy nem csak az első 12 hétben, hanem az egész terhesség alatt veszélyes. A hirtelen hőemelkedés sem tesz jót, illetve a vérbőség vetélést is okozhat. A forró fürdő is épp emiatt kerülendő.
2008. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. okt. 7. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2008. okt. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, nem lehet. Mikor még nagyon az elején (kb. 2 hetesen) nem tudtam, h babát várok, akkor tartottunk egy wellness-napot párommal, és rengeteget szaunáztunk. szerencsére nem lett baj. A sógórnőm Németországban a 7. hónapig szaunázott, és most egészséges a babája. És a finnek...? Mindezek ellenére, ha eddig nem tetted, inkább ne kísértsd a sorsot.
2008. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!