Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télen féléves babát sportkocsi...

Télen féléves babát sportkocsiba lehet tenni, ha nem fektethető egészen 180 fokig?

Figyelt kérdés
Azokban a kocsikban, amik tetszenek, a mózes csak fél éves korig használható, a babám januárban lesz majd féléves. Abszolut nem értek hozzá, hogy a sportkocsiban is lehet-e féléves gyereket fektetni januárban??
2010. máj. 3. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott, egyrészt mert nem tesz jót egy pár hónapos baba gerincének, ha nem vizszintesben van. (a hordozókban is csak fél-1 óra használat ajánlott) Másrészt meg januárban nagyon hideg van és a sportkocsi nem véd annyira, hiába teszed bele bundazsákba oldalról bejön a hideg. Megértem hogy az alapján szeretnél választani, hogy mi a divatosabb vagy melyik a szebb. De később meg fogod bánni, amikor meglesz a babád és látod hogy nem praktikus a babakocsi amit vettél. Én is igy jártam, olyat vettem ami szép volt de abszolút nem felelt meg a célnak (téli baba volt). Ezért kaptunk eggyet kölcsön aminek nagy volt a mózes része, igy belefért sokáig. Ajánlom a peg perego babakocsikat, azoknak nagyobb a mózesuk mint a többinek.
2010. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 lányom van,egyik sem volt hajlando hanyatt feküdni 1/2 évesen....lehet a tiéd sem fog.

Viszont a sportkocsi nem igazán jo télen egy ekkora babának,ahogy az előttem válaszolo írta,oldalrol meg alúlrol nem sokminden védi a hidegtől és 1/2 évesen nem mozognak(úgy értem nem szállnak ki a kocsibol).

Nekem Graco Quattro Tour de Luxe van,ehhez is van mozes,jok az ülés pozíciok,a szűkítőbetét,van lábzsákja,esővédője,jo nagy kosara. Nekünk bevált.

2010. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!