Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináljak még tesztet egy...

Csináljak még tesztet egy pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy terhességi tesztet szinte azonnal pozitív lett. Csináljak még egyet mielott bejelentkezek a nőgyógyászhoz?
2016. dec. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam.

Nekem 1 teszt elég volt.

Mentem egyből dokihoz (4 nap múlva), aki megerősítette a terhességet.

2016. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges!!
2016. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon izgulok és egyben boldog is vagyok a mai nap eredményétől! 😊
2016. dec. 28. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, ettől terhesebb úgyse leszel, viszont ha kevésbé koncentrált a vizelet, és kicsit halványabb lesz a csík, betegre fogod magad izgulni, hogy mi a baj.
2016. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 6 tesztet csináltam, de csak azért, mert halomban álltak otthon mindig a tesztek és évek óta probálkoztunk. Amikor pozi lett, az a pillanat annyira csodás volt, h még egyszer át akartam élni, de nyilván az megismételhetetlen volt :) azért a másik 5 tesztnél is jó érzés volt figyelni, ahogy kirajzolódott a második vonal :) egyébként elhittem elsőre és neked sem javaslom, h pénzt adj másik tesztért, hacsak nincs otthon neked is több és az motiválna az új teszt elvégzésére, ami engem :)
2016. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed :) Dokihoz viszont még korai lenne menni érdemes a 6. hétre igazítani... egy kedves ismerősöm is túl korán ment és szabálytalan petezsákot láttak nála és a frász kerülgette pár napig, mert visszahívta a doki... közbe meg csak annyi volt a gond, hogy korán ment... Szóval türelem és boldogság :) Kérj dokihoz 2 hét múlvára időpontot :)


Gratulálok!


9hkm

2016. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszi szépen megfogadom a tanácsot. Jövőhéten megyünk 3 napos e

Wellnessre nem lesz baj ha pl jakudzziba megyek? Nővérem most várja a második gyermeket. Az enyémet még nem tudja senki csak ketten a párommal . De neki mondta az orvos kerülje az ilyen közös fürdőket. Lehet bajom ha nem hagyim ki a fürdőzés?

2016. dec. 28. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a meleg fürdőket kerülni kell meg a gyógyvízeket, de eléggé megoszlanak a vélemények, hogy közös fürdőt lehet e. Én tuti nem kockáztatnék, bár én nagyon paramami vagyok.


Jó egészséget!


9hkm

2016. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A meleg fürdőket kerülni kell terhesen!

A teszt meg szerintem felesleges, de ha téged megnyugtat, akkor csinálj még egyet :)

2016. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!