Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől kell figyelni,...

Hanyadik héttől kell figyelni, számolni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
34 hetesek vagyunk ma, mozgásnak számít az is ha már csak kidugja itt-ott valamilyét vagy erőteljesebben kell érezni? 12 óra alatt 10x kell érezni vagy hogy is van?
2008. okt. 6. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igen 10x kell érezni, de én nem számoltam és velem nem is számoltatta se az orvos se a védőnő. Az a lényeg, hogy minden nap érezd. És minden mozgás számít, de az egynek számít ha mondjuk egymás után folyamatosan rúg egy párat.

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 36. héttől.

És igen, 12 óra alatt 10 mocorgást kell érezni, legyen az nagy vagy kicsi, vagy akár csuklás is.

2008. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kiskönyvem végében van egy táblázat, amit tölteni kell a 34.héttől. És én is azt az infot kaptam dokitól, meg védőnőtől is, hogy 12 óra alatt 10-et kell minimum érezni, minden apró mozgás is számít. Amúgy nekem sose kérdezi a doki se hogy mennyi, csak azt kérdezi, hogy mocorog-e minden nap.

Boldog babavárást!

2008. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!