Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy képzeljem/értelmezzem a...

Hogy képzeljem/értelmezzem a 2111-es méhszájat?

Figyelt kérdés

Ilyen értékek mellett,látványosan lent lévő pocival,a de-ti vizsgálat óta nagyon,állandóan fájdogáló alhassal,és nyilalló szúró szeméremmel,belsőcombbal meddig lehet még húzni?

36+3hetes 2.babás.


2010. ápr. 29. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a 32.héttől ilyen értékem volt, 37hetesen elment a nyákdugóm, mégis 41hetesen szültem.... pedig már úúúgy vártam én is! :-)

persze mindenki más... lehet, hogy te nem viszed végig... főleg, hogy nem az első szülésed lesz.

amúgy az érték: 2cm-re rövidült méhnyak, 1ujjnyira nitott külső-belső méhszáj... de gondolom ezt tudod, csak olyan, mintha erre kérdeznél rá...

toábbi szép napot!

2010. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,pont ezt a számozásos részét nem tudtam.az 1.babával nem voltak ilyen "gondjaim" őt 3 nappal túlhordva nagyon nehéz tágulás mellett szültem.ilyen értékem vele-visszanéztem-a 40.héten volt :-(
2010. ápr. 29. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi (2111) 35 hetesen, és szerintem 3-4 hétig még kihúzzuk. A többi terhességemnél is hamar nyílni kezdett, de még 3 cm-s méhszájjal is majd 2 hétig bírtuk. Szóval a válaszom: szülhetsz 1-2 napon belül is, de túl is hordhatod (a többi "tüneted" mellett is) nyugodtan. A baba dönti el, mikor akar kibújni! Kitartás!
2010. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!