Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok? Mekkora baba...

Mit gondoltok? Mekkora baba várható így?

Figyelt kérdés

Most jöttem az orvostól! Ma vagyok 35+4 hetes terhes! Az UH szerint, a BPD:82mm, Femur: 62mm, ami a 3 héttel ezelőttihez képest összesen csak 3mm növekedést jelent! Lepény már III. fokú, bár az áramlás még jó! Az a legijesztőbb, hogy a 4D-s UH-hoz kópest a most mért adatok 4-4mm-rel többek voltak, mint most 2 háttel később!

A méhszáj már nyílik! Az orvos azt mondja, hogy ha hétfőn rosszabb lesz az áramlásim, jövőhéten szülünk!

Lehetséges, hogy baja van a babámnak?


2010. ápr. 28. 11:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat! A mostani adatok voltak 4-4 mm-rel kevesebbek, mint a 4D-s, ami 2 hete volt!
2010. ápr. 28. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki valamit NAGYON!! elmért! Sjnos sokszor a normál uh egészen más eredményeket ad, mint a 4D-s... Ugyanaz a doki csinált mindkettőt?? Nem hinném, hogy odabent összemenne a baba, még ha éhezik is, akkor is "csak" nem hízik, nő, de kisebb nem lesz.
2010. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz a doki mérte! De ezek az adatok még nagyon pici babára utalnak! A lepény miatt meg már nem várható növekedés! De egyszerüen hihetelen, hogy ennyire elmértek volna!:-(((
2010. ápr. 28. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
óó dehogy hihetetlen, simán elmérik, nekem 2 napos különbséggel mértek egy 90-es BPD-t, meg egy 99-est, ami ugye majd 1 cm különbség, ami nagyon sok. Nem kell aggódnod szerintem. A lényeg hogy jó legyen még az áramlás, a mértekkel ne foglalkozz annyira szerintem. Még annyit, hogy az én kisfiamnak akkora feje volt, hogy a sima uh-n a doki megijesztett, azt mondta atyaisten! utána 4D-n meg a gép azt dobta ki a koponyához, hogy abnormal, gondolhatod, nagyon féltem, aztán született egy gyönyörű szabályos fejű makkegészséges babám. Minden rendben lesz, hidd el!
2010. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!