Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok tegnape...

10 hetes terhes vagyok tegnapelőtt voltam ultrahangon és a petezsákom 25mm -szer10mm-es amiben nem volt embrio a tesztem ma pozitív volt el vagyok kesered van még remény?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a hcg lassan ürül a szervezetből..doki mit mondott? szurkolok neked,h minden rendbe legyen,csak a doki nézte el,remélem
2008. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Meg vagyok lepve, hogy a dokid erre nem mondott semmit. 10 hetes terhesen már látni kellett volna szívhangot. Nekem 9 hetesen és 2 naposan befejezték a terhességet szintén üres petezsák miatt. Nekem 24x8 mm nagyságú volt. A teszted még műtét után 1-2 héttel is lehet pozitív a hcg miatt. Sőt minden tüneted meg is lesz addig, amíg szépen lassan ki nem ürül a szervezetedből.

Ne keseredj el, műtét után 3-4 hónap múlva lehet újra próbálkozni, és akkor már minden rendben lesz. Bízni kell benne. Én azt javasolom, hogy menj el másik dokihoz!

2008. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos 10 hetesen már kellene látnia a kicsit, ha ott lenne.

Nekem 8 hetesen és 6 naposan már 21 mm volt a kicsi, és nagyon jól lehetett látni.

Nagyon sajnálom, de nem fejlődött tovább a petesejt. :(

A HCG pedig lassan, de csökkenni fog a szervezetedben.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6hetesen látták a bébit és a szívhangot is. Aztán két hét múlva már csak az üres petezsákot. Én is egyből csináltam tesztet, és pozitív lett úgyhogy még reménykedtem, de megkérdeztem a dokit és azt mondta, hogy a hcg kb 1,5-2hét alatt ürül ki a szervezetből. Rá 3napra már ömlött belőlem a vér. Remélem te nem így jársz, és csak félrenézett vmit, de tényleg furcsa, hogy nem mondott semmit. Engem egyből beutaltak az ÁEK-ba genetikai UH-ra.
2008. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hetesen már volt szívhang 11 hetesen pedig már nem:-( Holnap megyek műtétre sajnos elhalt a baba:-( Át tudom érezni mit érzel nekem is szörnyű de alig várom hogy leteljen a három hónap és ujra próbálkozzunk.Te is csak arra gondolj hogy mihamarabb rendbe jössz és utána mindennek szépnek és jónak kell lennie. Kitartás!
2008. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!