Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől nől ennyire a hasam? 8...

Mitől nől ennyire a hasam? 8 hetesen akkora, mint egy 5 hónaposé. Gravidától?

Figyelt kérdés
Oké,leszoktam a cigiről,és pár hónap alatt híztam 6 kilót.Tehát nem lapos hassal indultam.DE másnak ennyi idősen nincs hasa.Nem az alakomat féltem,csak nagyon látványosan nől a hasam.Gömbölyödik.Járt már valaki így?
2010. ápr. 26. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden napszakban akkora? Csak azért mert nekem is hatalmas volt délután, miután megebédeltünk. Felfújódtam, s nem kicsit, de reggelre eltűnt. Aztán ez a 10-11. héten megszűnt.

Boldog babavárást!

2010. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
A terhesvitamin NEM HIZLAL. Max étvágyat csinál. De hát könyörgök, állj ellen, ne egyél annyit, és akkor nem is fogsz hízni. Ne kenjünk már minden fölös kilót a vitaminokra, ez olyan röhejes... :-(
2010. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
22.01est hiába pontoztátok le igaza van. MI hízlalna egy rohadt vitaminon? Az hízlal, amit megzabálunk, nem a vitamin tabletta.
2010. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nagy volt a hasam már az elején, zavaró volt, de sajna van akinek ilyen az alkata.

Meg bocsi, hogy ezt mondom, de kicsit sokat híztál már most..nem mondta a dokid?

Én most 24 hetes vagyok, és eddig híztam annyit mint Te...


Tényleg nem megbántani akarlak, de kicsit vegyél vissza a kajcsiból, vagy rágcsálj répát, vagy puffasztott cuccokat, mert tudom, Én is az elején felfaltam volna egy fél ökröt ültő helyemben. :-D

Ja, és Én is szedek Elevitet, sőt, már a terhesség előtt is szedtem, szerintem nem attól hízol.

Jó egészséget!

2010. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon hajlamos vagyok hízásra, de 100 %-ig biztos vagyok abban, hogy azért tartok még csak 7 kilónál a 34.hét végén, mert szedem a vitamint!

épp ezért nem kívánok meg mindenféle ételt, mert a vitaminokat, amire szüksége van a szervezetemnek, beviszem Elevittel.

persze mellette eszem zöldséget gyümölcsöt, de abszolut nem vagyok kívánós!

én ezt a vitaminnak tudom be!

és az is tévhit, hogy óriásbabákat "csinál" a vitamin, nekem kb.3300-3400 grammosra saccolják a születési súlyt, ami szerintem teljesen normális!

nem szabad össze-vissza enni, inkább mindig kevesebbet és sokszor.

kerülni kell a nagy kajálásokat, szerintem így nem lehet sok felesleget felszedni.

persze nem állítom, hogy semmi plusz rajtam, de az azért van, mert nem tudom azt a sportot csinálni, amit eddig.

2010. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem eszem sokat.Nem a terhesség alatt híztam a 6 kilót.A nikotin gyorsítja az anyagcserét.Mindig vékony voltam,vagyis pont jó.Kb.ugyanannyi kaja mellett+több mozgással híztam,mert nagyon lelassult az anyagcserém.Az tény,h a terhesség alatt is lelassul az anyagcsere,aminek célja,h a magzat minnél több táplálékot fel tudjon venni.Nézz utána.Régebben szedtem multivitamin készítményt,és a háziorvos megjegyezte,h elkezdtem hízni,mert a megfelelő táplálkozás mellett plusszban szedett mvitamin-tképpen a terhesvitamin is az kicsit másképpen koncentrálva-fölösleges.
2010. ápr. 27. 07:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves első,igen,este nagyobb a pocim.
2010. ápr. 27. 07:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Akkor szerintem megtaláltuk a megoldást. Ne aggódj, a puffadás egy idő után alábbhagy!

16 hetes kismami :)

2010. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!