Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális ebben az időszakban?

Ez normális ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

36 hetes km vagyok. kb. 3 napja hányok, megy a hasam! Tegnap este, amikor már mindent kiürítettem magamból elkezdtem véreset hányni! Lehet, gyomorsav okozta? Egyébként nagyon sokat mozgok, de most már napok óta fel sem birok kelni!

Arra is gondoltam, hogy nem e a csüt.-i NST miatt van valami zavar bennem, mert azóta görcsölgetek is!

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!


2010. ápr. 26. 08:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia! A savam már haggyán ahoz képest, amit ma mondott a dokim! Ez valami rémálom...

Ma azt állapították meg, hogy a méhlepényem teljesen érett és a babám már nem tud fejlődni, így elég kicsi és már valószínüleg sa jövőhéten szülünk!A méhszáj is nyílik!:-(

Köszönöm, hogy érdeklődtél! Te hogy vagy?

2010. ápr. 28. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!