Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes km. vagyok. Ma kezdtem...

7 hetes km. vagyok. Ma kezdtem görcsölni, eléggé szúrkál a petefészkeimnél. Lehet belőle baj? Normális ez ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
Nospát vettem be, mondta a dokim, hogy 3x1-et nyugodtan szedhetek. Folyásom eddig még nincs, remélem nem is lesz. Csak télen volt egy vetélésem, igaz az először vérzéssel kezdődött és csak aztán kezdtem el görcsölni, de anyira félek, hogy megint az lesz a vége. Nem is iagzánb görcsöl, inkábbszúr, de rendesen.
2009. aug. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, ha nagyon szúrkál menj el a dokihoz, vagy ha nem is hozzá, akkor az éppen rendelő sztk-s orvoshoz nézesd meg magad, mert nem jó jel szerintem!

Üdv egy majdnem 15 hónapos anyuka.

2009. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tàgul a méhed! Ha a doki nem rendelt be, akkor szerrintem semmi gond!
2009. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jobb félni mint megijedni!

Én ugy tudom hogy ha erősen szurkál az vetélés jele lehet nehogy elveszicsd a kicsikédet,a legdrágább kincs ami a pocidban van!!!

Vigyázz nagyon rá!!

Nem hinném hogy normális ha szurkál kicsit sem!!

Nekem nemszurkált!!

üdv egy 1 éves baba anyucija

2009. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor szurkál a hasam és még megvan a baba!
2009. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem, hogy minden oké lesz.
2009. aug. 5. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális ha szurkál, még az enyhe menziszerű görcs is elmegy, ilyenkor már tágul a méh és az nem mindenkinél érzékmentes. Jó babavárást.
2009. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!