Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális ebben az időszakban?

Ez normális ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

36 hetes km vagyok. kb. 3 napja hányok, megy a hasam! Tegnap este, amikor már mindent kiürítettem magamból elkezdtem véreset hányni! Lehet, gyomorsav okozta? Egyébként nagyon sokat mozgok, de most már napok óta fel sem birok kelni!

Arra is gondoltam, hogy nem e a csüt.-i NST miatt van valami zavar bennem, mert azóta görcsölgetek is!

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!


2010. ápr. 26. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lázad van?
2010. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy az NSt nem okozhatta!!! Igazán a hányás (sokszori) egyáltalán nem normális, az hogy véreset hánysz meg kiváltképp nem az!!! Az meg, hogy 3 napja tart főképp!! Hívd az orvosod vagy a kórházat, aztán irány oda! itt nincsenek orvosok, ha lennének is, távdiagnózist egyik sem adna. Ilyen esetben mindenképp fontos, hogy orvosok lássanak!!!! Minden jót!
2010. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs lázam, se semmilyen vírusosségra utaló jelem! viszont tegnap olyan savam volt, hogy már a levegöt is alig bírtam venni, de véres hányás után elkezdett múlni!

Én inkébb attól félek, hogy nem e indul be hamarabb a szülés!!!

2010. ápr. 26. 08:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem benyeltél egy vírust. Mostanában ez a hányós hasmenéses dolog elég sok mindenkit utól ér! Hívd az orvot, főleg, ha véreset hánysz! Nehogy a babának valami baja legyen!
2010. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A véres hányás nem játék, még ha gyomorsav okozta is. Nehogy fekélyed legyen mire szülsz!Tényleg menj orvoshoz, minél hamarabb!!!
2010. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz! Biztos, hogy nem az NST miatt van.
2010. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a gyomorsav okoz hányást, hasmenést, sőt még lázat is ha begyullad tőle a nyelőcsöved, nem játék hidd el , főleg ne, terhesen.

Menj dokihoz

21 hetes kismama

2010. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kismama!


Először is, mindenképp irány a doki!

Másodszorra pedig, Én 24 hetes vagyok, és a sav ellen nagyon jó hatású a SALVUS gyógyvíz (patikában, SPAR közértekben kapod, 600 ft kb.) 1,5 liter, és napi 2 dl-t kell belőle inni, nekem azonnal hat!

Én hasonlóképp jártam, mint Te, nem éreztem, hogy ég a gyomrom, csak a torkom fájt irtóra, azt hittük, hogy vírus, mire kiderült, hogy a sav teszi, de addigra már majd kinyúvadtam teljesen. A felmaródott nyelőcső sokféle tünetet tud produkálni, és ezzel a vízzel nem ártasz, max nem használ, de ha ennyire rossz már a helyzet, akkor biztos beletelik 1-2 hétbe, mire visszaáll a rend.

Gyógyulj meg, és jó egészséget, könnyű szülést kívánok!

2010. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm a jó tanácsot, de sajnos nekem nem használ a Salvus víz ugyanis hasmenést okoz!:-(

Szerdán megyek a dokimhoz, de ha addig ennél nagyobb lesz a gond mennem kell a belgyógyászatra!

Mágegyszer nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 26. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A salvus vízes vagyok. :-)

Remélem jobban vagy, vagy kiderült, hogy mi a gond???

2010. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!