Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 34 hetes km, az...

Ma vagyok 34 hetes km, az elobb voltam vizsgalaton es az eddig fejfekveses babam megfordult, most farfekveses. Szerintetek van esely ra, hogy meg visszaforduljon? A 20. heti uh ota minden merete 2 hettel idosebbnek felel meg.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még visszafordulhat.

Hallottam olyat is, hogy valakinek közvetlenül a szülés előtt fordították meg a babát.

2010. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van még rá esély, hogy megfordul. Egyébként meg azt mondják, hogy amelyik baba farfekvéses annak oka van, pl. rövid a köldökzsinór...

De teljesen megértelek, hogy aggódsz, és szeretnél gondolom természetesen szülni. Én is azon aggódtam folyton, hogy jól fekszik-e. Eddig úgy tűnik minden rendben, vasárnapra vagyok kiírva.

2010. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még uccsó napokban is megfordulhat, ne aggódj :))
2010. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszokat. Kicsit kibuktam, nem akarok csaszart! :(
2010. ápr. 23. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

A fiam a 39+6 napig faros volt.Mivel alacsony vagyok,szűkebb medencével,és a becsült magzati súly már akkor is 4000 gr feleti volt,császárosnak akartak.Sírtam,mert nem akartam császárt.

Egy csütörtöki napon este nagyon éles fájdalmat éreztem a pocimban,azt hittem itt az idő.Másnap elfolyt a magzatvizem bent a kórházban vizsgált a doki és elkiáltotta magát:asszonyom gratulálok megúszta a császárt,mert fejvégre fordult a baba!

A fiam 4350 gr volt,sima szüléssel,fejvéggel:)))))

2010. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még megfordulhat! Ismerősömnek a vajúdás alatt fordult meg.Jó babázást!
2010. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, pont két hete nekem is ezt csinálta, a 35. héten megfordult egy hét múlva vissza, és nekem is nagyobb a méreténél. Ne aggódj, biztosan csak jelezni akart valamit.

Könnyű szülést!

2010. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a megnyugtato valaszokat! Remenykedek! Bevallom oszinten, elsirtam magam, miutan hazaertem. Van mar 2 gyerkocom, 2 es 10 evesek, nem mindegy, hogy mennyit vagyok tavol toluk es mennyi ido alatt regeneralodok. Jo babazast mindenkinek!
2010. ápr. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!