Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond van a pajzsmirigyemmel?...

Gond van a pajzsmirigyemmel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok és most jött meg a laboreredményem. TSH: 1,490, Szabad T4: 7,33 és Szabad T3: 3,96. A TSH-m jó, de a T4 határérték alatt van és a T3 az alsó határon. Nőgyógyász erre nem írhat gyógyszert, csak belgyógyász? És nem lesz baj, hogy csak most derült ki? Eddig UH-on minden rendben volt, elvileg jól fejlődik a baba, de nagyon félek, hogy valami idegrendszeri problémája lehet.
2010. ápr. 22. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én alapból pajzsmirigy beteg vagyok.nekem tultengésem van.4 gyerekem van.a 3-dik után jött ki.a 4-diket már ugy szültem.semmi baja nem lett.igaz én szedek rá gyogyszert.
2010. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24 hetes vagy ilyenkor a baba már saját magának termeli a megfelelő pajzsmirigy hormont nyugi.nekem kivették 5 éve az egészet igy minden nap gyogyszerrel kell potolni és 6 hetente vérvétel tavaly rossz volt az eredményem az első terhességemnél el is halt a baba 12 hetesen.ha a tsh jó akkor óriási gond nincs ne izgulj neked ebben a hétben már semmi baj nem lehet ne félj persze kezelni kell de már nem hat ki a babára ugy mint te az gondolod én is végig paráztam az elején.36hetes km.
2010. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kedden megyek dokihoz és remélem ő is megnyugtat majd!

Minden jót nektek!

Üdv.

2010. ápr. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!