Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr Ács...

Mi a véleményetek Dr Ács Nándor-rol? (II. Női klinika).

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülök a kérdésednek. NÁLA szültem mindkét gyermekemet,végigkísérte a terhességemet, majd az első hetektől, nem tudom hogy 1999 és 2000 óta, hogyan változott a jelleme, de amikor én jártam hozzá végtelenül segítőkész és nyugodt természete volt. Szakmailag kifogástalannak találtam, sok-sok nőgyógyász utáni tapasztalatból merem állítani, hogy úgy kezelt mintha egyenesen családtag lettem volna - tudom hüjén hangzik - én mégis ezt éreztem az érdeklődő lelkiismeretes kérdéseiből, akadtak dolgok amikben bizonytalan voltam nyugodtan megkérdezhettem anélkül, hogy körberöhögött volna - mint azt más esetben már tapasztaltam -szóval ha őt választanád, nyugodtan tedd, csak ajánlani tudom. Mindenben együttműködő!
2010. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őt szeretném mert nekem is nagyon szimpatikus volt,habár még egyszer találkoztam vele. köszi a választ.
2010. ápr. 22. 14:48
 3/4 anonim válasza:

nekem épp most csinált a Nándor doktor egy conisatiot, úh már 3-4szer ébren is találkoztam vele. anyámat is műtötte 2szer sikeresen, ezért is mentem hozzá. sok sohatöbbééé!! nőgyógyival találkoztam - na ő nem az! Odafigyel, türelmes, kellően határozott. Jól tolerálja (de nem engedi meg) a hülyeségeimet, mérhetetlenül udvarias, és van humora - nem utolsó dolog. Amikor épp a betegségtől, bajtól rettegsz, elég egy érintés, 1-2 kedves szó, vagy egy poén, hogy megnyugodjál: Nándor doktor<3 ezeket kellő időben és módon adagolja. A vizsgálat végén azt mondja: és ha bármi van, hívjon!

Rendre marha elfoglalt, de olyan 12 és 14 között minden nap el lehet érni.

Ja, előlről és hátulról nézve is jól áll neki a zöld szín ;)

2011. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg normálisnak tűnik

(ami meglehetősen ritka)

2014. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!