Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még 3 hetes terhesen (mikor...

Még 3 hetes terhesen (mikor nem tudtam róla), kaptam Aktil duot felfázásra. Most 6 hetesen bélbacijaim lettek, megint kaptam aktil duot. A doki azt mondta lehet szedni. Biztos?

Figyelt kérdés

Meg kell szednem, hogy kiírtsam őkket, illetve kaptam floragynt is a hüvelyflóra pótlására.

Biztos nem ártok vele a babának így az elején?

2 antibiotikumkúra? De ha nem szedem be , az se jó, nem?

Volt valaki így a terhessége elején?


2010. ápr. 20. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam antibiotikumot a terhesség legelején. féltem is miatta, de a dokim azt mondta, hogy ha a baba így is megmaradt, biztos, hogy egészséges, mert másképpen elhalt volna (mindent vagy semmit elv). szedj mellé Normaflort, az mindenképpen jót tesz! A doki tudja a dolgát,nem adna olyat, ami árthat a babának. Egyébként a kezeletlen betegséggel többet ártanál,mint az antibiotikummal!!!
2010. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pfff!

Tudnád Én mennyit kaptam a terhesség elején!?

És van egy gyönyörű 1 éves babám!

Nyugi, nem befolyásolja a babád egészségét egyáltalán!!

2010. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még semmit nem jelent az antibiotikumos kezelés.Nincs méhlepény és nincs köldökzsinór.Nincs veled összeköttetésben az embrió.Nyugi,szedheted.

16+2 heteske.

2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor alakul ki minden szerve, nem? Az első 3 hónap a legfontosabb. Ja és nekem sokszor van gombám antibiotikum után, így kaptam floragynt is
2010. ápr. 20. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor alakul ki minden szerve,de mivel a gyógyszert nem az embrió hanem Te szeded,az a Te keringésedbe kerül,a te gyomrodba nem az embrióéba.

Olvass kicsit az első három hónapról,de ne ilyen nyálas baba-mama portálokon,hanem normális orvosi oldalakon.

Nyugodtan szedheted a gyógyszert,a gomba is legyen kikezelve,semmi baj nem lesz.Akkor lesz baj,ha nem kapsz kezelést.

a kismama voltam.

2010. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kerül át a babába?
2010. ápr. 21. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem árt a babának az antibió, semmi bajt nem csinál! Gombaellenes kúpot is lehet a terhesség bármely szakában használni!
2010. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!