Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhesen felfázásra...

8hetes terhesen felfázásra antibiotikum?

Figyelt kérdés
A háziorvosom curam duot írt fek 2x1-et 5 napig kell szednem. Ugye nem árthatok vele a babának?
2010. okt. 5. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nem ártasz vele. Azért irta fel mert nem árt.
2010. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ok.köszönöm.

gondoltam h azért pont ezt írja fel mert ez a tipus nem fog ártani.

csak van egy hematómám is a petezsák alatt és amúgy is félek h mi lesz,ez csak rátett egy lapáttal... :(

2010. okt. 5. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
a penicilint tartalmú gyógyszerek szedhetők terhesség alatt.
2010. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már megnyugtattunk egyszer, az orvos jót irt fel. Mire vagy még kíváncsi? Azóa is csak azt tudom mondani hogy szedheted nyugodtan. Ha bizonytalan vagy menjél el másik orvoshoz.
2010. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően SEMMIFÉLE kemikáliával NEM HASZNÁLSZ a gyerekednek. Felfáztásra jelszó: urogin. Kettévág minden problémádat egy perc alatt. Ja, és gyógynövény konc., nem szintetikus. Megértem, hogy kétségeid vannak, én nem szedném. Az orvos azért orvos, hogy gyógyszereket írjon fel, az ANYÁK meg azért anyák, hogy aggódjanak, kételkedjenek, és ne hagyják magukat birkaként kezelni. Kérdezz rá a gyógyszerésztől a patikában. Naponta 3*1-et szoktak javasolni vízzel elkeverve, de engem (egyetlen)1*1 is TELJESEN rendbe hozott! Ügyes vagy, hogy így vigyázol a kicsire! Csak így tovább!!! :)
2010. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne aggódjon, hisz egy gyermeket hord a szive alatt aki még csak 8 hetes és 12 hétig még bármi megtörténhet.

Itt az én példám:

Februárban elvetéltem egy fertőzés miatt.

Áprilisban újra terhes lettem és a 10. héten kaptam meg a citológia eredményt ami miatt Canestent kellett használnom.

Majd hugyhólyag gyulladásom lett és Augmentint kaptam.

Gondoltam ez biztos jó lesz mert már szedtem párszor és mindig használt bármire is kaptam.

Igen ám de 1 hétrem rá hogy abba hagytam a gyógyszert, mellékhatásként gombás fertőzést kaptam,

Nem is tudtam hogy:

A nyálkahártyákon pl. a szájban vagy a bőrön gombafertőzés léphet fel a kezelés alatt vagy közvetlen utána. Ennek kezelésére az orvos ad tanácsot.


Hát újra Canesten Combit kellett használnom.

Remélem most már semmi gond nem lesz, mert tuti hogy én többet gyógyszerhez nem nyúlok a szülésig.

Nem ijesztegetni akartalak csak a tapasztalatomat megosztani.

Megértem a félelmedet.

2010. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
kedves utolsó! Ha egyidőben szedsz gombaellens készitményt akkor nem kellett volna szenvedned.
2010. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg? Nyilván oka volt. Az egész kórképemet nem irom le, de ezt megbeszéltem az orvosommal és ő sem gondolta hogy mellékhatásként ez lesz a probléma.

Amúgy meg 3 vetélésen vagyok túl + az első ikreterhességemnél elment az egyik baba úgyhogy már nem szivesen ir fel semmit.

2010. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!