Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikum nem árt a babának?

Antibiotikum nem árt a babának?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok és fertőzést találtak a vizeletemben. Antibiotikumot (Amoxicillin) írt fel az orvos. Ugye nem lesz semmi baja a babámnak?
2011. szept. 9. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is 35 hetesen kaptam egy hetes, erős antibiotikum kúrát. Picit felborítja a bélflórádat, ne lepődj meg. Egyél activiát vagy probiotikumot. Hidd el nagyobb bajt tud csinálni, ha nem kezelik ki szülés előtt. Az orvosod tudja mit csinál, bízz benne.

37h km

2011. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy felborítja a bélflórát? Többször járok majd wc-re? Eddig szerencsére megúsztam a folyást is, valószínű ezzel most ez is elő fog jönni?:(
2011. szept. 9. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek, ha orvos írja fel, és van gond a szervezeteddel,ki kell, hogy kezeljék.

Máshol is okozhat gyulladást, ha nem ír fel gyógyszert.Nem lesz semmi baj, nyugiiiii:)

2011. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen hasmenést okozhat. Mondjuk én a legdurvább baktériumot szedtem össze, és kisebb bajom is nagyobb volt annál, hogy azon agyaljak fo.ni fogok-e, ezért nem érdekelt a patikus ajánlása. Normaflort vagy probiotikumot ajánlott hozzá.

37h km

2011. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Folyásod nem biztos, hogy lesz. Arra figyelj még, hogy a szervezeted gyengébb lehet tőle, hamarabb összeszedhetsz még valami nyavalyát nyilvános wc-n.

37h

2011. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. Nyílvános wc-be nem járok. Amennyi időt a városban tudok tölteni, azt kibírom pisilés nélkül is, szerencsére.:)

Igazából azt sem tudom hol szedhettem ezt össze.

2011. szept. 9. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen. De jó neked. Én egy órás SZTK-s várakozás alatt 3-szor megyek el pisilni.

Amikor babát vársz nem nehéz összeszedni ilyen nyavalyákat. A lényeg, hogy időben észrevette az orvosod, és kezelitek. Boldog babavárást!

37h

2011. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és viszont neked is. Könnyű szülést.:)
2011. szept. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!